Öğretim Üyesinden Geometri Özel Ders

Öğretim Üyesinden Geometri Özel Ders

YKS = TYT+AYT

Geometri Özel Ders ile Geometri çalışma hırsı, bir geminin yelkenini şişiren rüzgâra benzer, fazlası gemiyi batırır, azı da olduğu yerde bırakır.

Geometri Özel Ders ile Geometri insan aklının aritmetik düşüncesini şekillenmesini sağlayan sayısal düşünceye bağlı bir bilim dalıdır. Kısaca biçimlerin matematiğidir.

Öğretim Üyesinden Matematik Özel Ders
Öğretim Üyesinden Geometri Özel Ders

Geometri öğrencilerin karşısına ilk olarak ilk öğretim sınıflarında şekilleri tanıtmak amaçla çıkan öğrenciler tarafından da çok sevilen bir derstir. İlerleyen sınıflarda giderek zorlaşan geometri dersi temeli iyi öğrenilmediği taktirde öğrencinin kabusu haline dönüşür. Eğer zamanında profesyonel bir yardım alınmazsa kısıtlı zaman içersin de çok hızlı sonuç alınabilecek bir ders olmadığından başarıya ulaşılamaz.

Sizlere geometri özel dersi ile evinizde birebir yardıma için Geometri Özel Ders alan bir öğrencinin kısa sürede sınıftaki derse katılımını sağlar.  Yazılı sınav sonuçları, günlük geometri sorusu çözme sayısı ve sınavlarda ki geometri netleri hızla artar.

Geometri Özel Ders ile geometri içersin de yapılanlar; Geometri Özel Ders ile geometri ders anlatımları, ders içersin de ki çözülen ve öğrenciye çözdürülen örnek sorular çözer. Verilen ödev sorular, öğrencinin seviyesine uygun önerilen kaynaklar ve takipsel kontrolleriyle öğrencinin başarısı hızlı bir şekilde sağlanır.

Geometri Özel Ders öğretmenine göre, Geometri dersi üniversiteler de bölümü olmayan bir ders olduğundan Geometri derslerinde veya sınav sorularında başarılı olmak için, profesyonel bir eğitmenden yardım almak faydalı olacaktır. Tabi günümüzde bu sektörde üniversite sınavına hazırlanırken geometri dersindeki netleri biraz iyi olan, matematik bölümü ile alakalı olmayan herhangi bir bölümde okuyan veya mezun olmuş arkadaşlar öğrencilere eksik ya da hatalı bilgiler vererek öğrencinin başarısız olmasında büyük rol oynarlar. Veliler de o arkadaşların verdikleri geometri dersinin fiyatı ucuz olmasından ötürü tercihlerini onlardan yana kullansalar da; ilerleyen süreçte öğrencinin geometri dersinde enkaza dönüştüğü ve tekrar toparlanması için hem daha fazla maddiyat hemde daha fazla çalışma gerektiğini fark edeceklerdir.

Sizde geometri dersinde kalitesiyle bu başarıya tecrübeli öğretmenle ve hızlı bir şekilde ulaşmak istiyorsanız geometri özel dersi almak için arayabilirsiniz.

Geometri özel ders hakkında daha fazla bilgi almak için iletişim sayfasından telefon yada e-mail aracılığıyla iletişim kurabilirsiniz.

YKS  Matematik ve Geometri dersinde bilginin efendisi olmak için çalışmanın kölesi olmak şarttır.

Unutmayınız ki, sürekli hayalini kurduğunuz üniversitede okumak, TYT  Matematik Geometri çalıştıktan sonra hiçbir zaman geç değildir…

Başarılar dilerim. Geo Cevat Hoca

Cevat Karakayalı

16.06.2017Bir Cevap Yazın