LYS Matematik Özel Ders Bahçeşehir

LYS MATEMATİK ÖZEL DERS BAHÇEŞEHİR

LYS Matematik Özel Ders Bahçeşehir
LYS Matematik Özel Ders Bahçeşehir

LYS Matematik dersini ve Matematik Temel Yeterlilik Testi (TYT) sınavına gayret ile çalışmak, öğrenciyi öğrenci eder, fakat işin zor yanı çalışmaya alışmaktır. Hiç kimse senden daha iyi değildir; ama sen ortaya bir çaba koymazsan, sen de hiç kimseden iyi değilsin. Ancak tavuk bu olayın dışındadır. Yatarak başarıya ulaşabilen tek canlı tavuktur.

LYS Matematik Geometri dersi için niçin bazı öğrenciler hayallerinin ötesinde başarılara imza atarken bazıları LYS Matematik Geometri sorularını çözememenin sıkıntısını yaşıyor? Cevap gayet basit! Kendi psikolojilerinin, üretkenliklerinin ve ikna becerilerinin farkında olmadıklarını düşünüyorum. Şayet zihninizi, bedeninizi, işleri oldurabilmek yeteneğinizi ve başkalarını size öğrencilik hayat yolculuğunda size yardım etmesi yönünde etkileyebilme gücünü eğitemezsiniz sıradanlıktan asla kurtulamazsınız. Bunları eğitirseniz gıpta ile baktığınız LYS Matematik  Özel Ders Bahçeşehir öğretmeninden sonra, YKS Matematik Geometri sorularını çözerek zirveye çıkan öğrencilerle aranızdaki tüm farklıklar ortadan kalkacağını göreceğinize inanıyorum.

LYS Matematik Geometri çalışmak için motivasyonunuzu kayıp ediyor, çok sık pes ediyor, risk alamıyor ve performans endişesi yaşıyorsanız öğrencilik hayatınızdaki en büyük eksikliğin farkına varmalısınız. Bu eksiklik kesinlikle SİZ ’siniz. Sizi sıradanlıktan kurtaracak tek güç ise elinizdeki tetikleyicileri kullanmak olmalıdır. Bunları uyguladığınızda bütün LYS Matematik Geometri sorularını çözmenin mutluluğunu yaşamaya hazır olun. Bundan sonra muhteşem ve dopdolu bir öğrencilik hayata uyanmaya hazır olun.

LYS GEOMETRİ MATEMATİK  ÖĞRENMEYİ EĞLENCELİ HALE GETİRMEK

LYS Matematik Geometri öğrenmek ve çalışmak genellikle gençler için hedeflediğin hedeflere ulaşabilmek için bir zorunluluk gibi algılanmaktadır. Böyle olunca asıl hedef bitirmek ve yetiştirmek haline gelir. Bu durum ise her öğrencinin doğasına aykırıdır. Öğrenci doğası eğlenceli ve haz veren bir öğrenme gerektirmektedir.

LYS Matematik Geometri öğrenmeyi daha zevkli ve eğlenceli bir hale getirmek için başvurulabilecek birçok yol olabilir. Geometri soruları çözme, LYS Geometri Matematik için zihinsel hesaplama yapma yarışı gibi çok uygulama yapılabilir.

TYT  Geometri özgün sorusu çözmek, bir öğrenme etkinliği olarak düşündüğümüzde zihinsel kıvraklıkla ilgili sorularla öğrenmeyi eğlenceli bir halde olmalıdır. Bundan sonra da soru çözülmese bile keşfetme hazzı yaşatması açısından yararlıdır.

MATEMATİK GEOMETRİ İÇİN KAYGIYA AMAN DİKKAT!

Öğrencilerin öğrenirken yaşadığı en büyük sıkıntılardan biri yüksek düzeyde kaygı duymaktır. YKS Matematik Geometri sınavına çalışırken yüksek düzeyde yaşanan kaygılar öğrencinin elini kolunu bağlar. Özellikle YKS  Matematik Geometri sınavlarında aşırı kaygı nedeni ile başarısızlığın yaşanması çok sık rastlanan bir durumdur. Bu durumdaki öğrencileri kaygılarını azalmayı öğrenmelidirler.

“İlköğretimden üniversiteye” giden bu yolda, sizlere başarılar dilerken, “Matematik Geometri Çözen kurşun kaleminiz sivri, sol beyninizin algılaması güçlü olmasını” diliyorum.

Unutmayınız ki:

Her zaman Matematik Geometri çok çalışan kazanır.

Sevgi ve saygılarımla…

Cevat Karakayalı

Geo Efsane Cevat Hoca

12.07.2017

 2 yorum

  • YKS-TYT MATEMATİK SINAVINDAKİ BAŞARIM GELECEĞİMİ BELİRLEYECEK!
    MATEMATİK ÖZEL DERS ÖĞRETMENİMDEN LOGARİTMA YKS MATEMATİK KONULARINDAN TRİGONOMETRİ KONUSU AÇIK,DURU,YALIN BİR ANLATIMLA AKTARIRKEN KONUYU ÖZÜMLETECEK ÖRNEKLER KOLAYDAN ZORA, BASİTTEN TÜMLEŞİĞE GİDEN ÇOKÇA TEST SORULARIYLA , AKLA GELEBİLECEK HER TÜRLÜ AYRINTIYA YER VEREREK TÜM FORMÜLLERİ BEYNİME YAZDIRDIM HER ŞEY İÇİN EN İYİ MATEMATİK ÖZEL DERS ÖĞRETMENİME ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUM..

  • Matematik ozel ders ogretmenim bana 9. Sinif matematik konularindan benzerlik ve kenarortay ve aciortay konularini en ince detaylarina kadar cok iyi ogretti.Artik tum matematik sorularini cozebiliyorum.Hersey icin tesekkurler Hocam…

Bir Cevap Yazın