YGS Matematik Kursu Ataköy

YGS MATEMATİK KURSU İÇİN FARKLILIK OLUŞTURMAK

YGS Matematik Kursu Ataköy
YGS Matematik Kursu Ataköy

YGS Matematik Kursu ile öğrencinin performansı, Matematik ile bir kesir biçiminde ifade edilecek olursa; payı gerçek çalışma zamanını gösterir, paydası da eğlenme zamanını; payda büyüdükçe kesrin değeri küçülür.

YGS Matematik Kursu ile TYT Matematik Geometri için netlerinin artma hayalini yaşamak senin elinde olduğunu bilmelisin. YGS Matematik Kursu ile Matematik Geometri deneme sınavlarından zirvede iken dibe vurmamak için çok iyi çalışmalısın.

YGS Matematik Kursu ile YKS Matematik Geometri sorularını anlamak ve çözmek için savaş aç ve YGS Matematik Kursu Özel Ders öğretmeninle beraber kazan!

Matematik Kursu ile Matematik Geometri öğrenmek akıntıya kürek çekmek gibidir, durduğun anda geri gidersin. Matematik için bütün büyük işler küçük başlangıçlarla olur. YKS Matematik Özel Ders Ataköy öğretmeni ile başarı varış noktası olmayan bir yolculuktur. Bu yolculukta geçici başarısızlıkların sizi yenmesine izin vermemelisiniz. Matematik Geometri için her bir engel kararlılığınızı daha da güçlendirmelidir. İşte Matematik Özel Ders öğretirken bizler, her bir öğrencimize okul hayatları ve bundan sonraki yaşamları boyunca bu öğretileri öğretmeye çalışıyoruz.

Matematik özel ders kulvarında bakış açımızı canlı, özgün ve çağa uyumlu hale getirmek için en önemli hedeflerimizdir:

 • Öğrencinin kişisel yeteneklerinin farkında olan ve bunları yapacağı çalışmalarla geliştiren,
 • Matematik Geometri dersinden ödün vermeyen, sorumluluk sahibi, çalışkan, ne istediğini bilen ve kendini ifade edebilen,
 • Matematik ve Geometri derslerinde başarıya odaklanmış ve azimle hedefine ulaşmak isteyen öğrenciye YKS Matematik Özel Ders Atakent öğretmeni desteğini esirgememektedir.
 • Seviye belirleme sınavları ile öğrencinin yoğun çalışmaları sonucunda başarı durumları Matematik Özel Ders Bakırköy öğretmeni yakından takip edilmektedir.
 • Matematik Özel Ders Bahçeşehir öğretmeni, öğrenci ile velisi arasında bir köprü vazifesi görerek, verilen ödevlerin karşılıklı takip yapmak adına ödev takip sistemi kullanır.
 • Matematik Özel Ders Atakent öğretmeni, haftalık Ödev Çizelgeleri oluşturur. Öğrencinin çalışması gereken matematik konularını ve soru hedeflerini belirler.
 • Matematik başarısını artırmak için, hedef çıtası her hafta yükseltilir. Tabi ki, bunun sonucunda matematik soru sayı da artırılır.
 • YKS Matematik Özel Ders öğretmeni zaman zaman çalışılmış matematik konularını geri dönerek pekiştirme yapmanızı sağlar.
 • Matematik dersini öğrenmek ve kavramak isteyen bir tutum içinde olmanızı sağlar.
 • Matematik özel ders öğretmeni hedefe ulaşılma oranını tekrar gözden geçirerek sorun varsa çözer.
 • Öğrencinin başarı durumu değerlendirilerek, gerekli önlemler alınır.
 • Öğrencinin çalışma ortamı gözden geçirilerek geri bildirim yapılır.

Unutmayınız ki, bir öğrencinin zekâsı bilgisine göre değil, bilgi edinme yeteneğine göre ölçülür.

YGS Matematik Kursu Ataköy öğretmeni sizlere başarı diler.

Cevat Karakayalı

Cevat Math Tutor

03.08.2017Bir Cevap Yazın