Ataköy Matematik Kursu

ATAKÖY MATEMATİK KURSU

YKS = TYT +AYT

İLE MATEMATİK BİLGİLERİNİ BEYNE AKTARMAK

Ataköy Matematik Kursu
Ataköy Matematik Kursu

Ataköy Matematik Kursu ile Matematik Geometri bilgileri için geçmişini değiştiremezsin, gelecek ise şu an avucun içinde olduğunu sakın unutma!

Ataköy Matematik Kursu ile TYT Matematik Geometri bilgilerini beyne kayıt edebilme konusunda birçok çalışmalar yapılmıştır. Yıllar önce Konfüçyüs öğrencinin iç dünyasındaki bilgi eksikliği ve bunun nasıl kapatılabileceği üzerine ince ince düşünmüş, sonunda şuna karar vermiştir:

 Ataköy Matematik Kursu ile Matematik bilmeyen ve bilmek isteyen çocuktur, öğretin ona.

Ataköy Matematik Kursu ile Bilen ve bildiğini bilmeyen uykudadır, uyandırın onu.

Ataköy Matematik Kursu ile Bilmeyen ve bilmediğini de bilmeyen akılsızdır, sakının ondan.

 Atakent Matematik Kursu ile Bilen ve bildiğini de bilen liderdir, izleyin onu.

Şu anda çevreden geçen araçların gürültüsü, oturduğunuz sandalyenin verdiği his gibi veya Matematik Özel Ders Ataköy öğretmeninizin Atkent YKS Matematik Geometri konularını anlatırken çıkardığı sesler birçok şey duyu organımız tarafından beynimize gönderiliyor. Bu veriler çok fazla olduğundan, beyin bütün hepsini değerlendiremediği için “algı filtreleri” kullanır. Beyin tüm gelen mesajlar içinden “kafasına göre seçim yaparak” değerlendirir. Gelen duyu vericilerinin çoğunluğu üzerinde işlem yapmaz. Biz buna algıda seçicilik deriz.

Ataköy Matematik Kursu ile Matematik öğrenmek için aklını en iyi şekilde kullan…

Bakırköy Matematik Kursu ile Matematik sorularını yüksek hızda çözme

Sağ beyin mantığı/sol beyin yaratıcılığı

TYT Matematik problemlerini hızlı okuma ve çözme

Hafızanızı geliştirme…

Bunların hepsini ve daha fazlasını Matematik Özel Ders Bahçeşehir öğretmeniniz yanınızda olduğunda Matematik sorularını anlaşılır bir biçimde çözebileceğinizi biliyor musunuz?

Matematik bilgilerini çok boyutlu kayıt yapmanın gücü

TYT Ataköy Matematik Kursu ile bilginin beyinde derin izler bırakabilmesi için onu çok boyutlu kayıt etmek gerekmektedir. Yani hem görüntüsü, hem sesi, hem hissi, hem tadı, hem de kokusu ile! Bazen ilk üç kanaldan yapılan bilgi girdisi de yeterli olabilir. Buna çok kanallı kayıt denir.

Çok kanallı kayıt iki şekilde yapılabilir. Birincisi bilgiyi hayali olarak görmek, konuşturmak (dinlemek), tadına bakmak, koklamak ve onun nasıl bir şey olduğunu hissetmektir. Bu kolay ve maliyeti olmayan bir yoldur. İkincisi ise o bilginin olduğu ortamda gerçekten yaşamaktır. Çok kanallı kayıt yaparak dersi deneyime dönüştürün

Unutmayınız ki Ataköy Matematik Özel Ders ile Matematik dersini  deneyime dönüştürmenin yolu çok kanallı kayıttır.

Başarılar dilerim.

Cevat Karakayalı

09.08.2017

 

 



Bir Cevap Yazın