Matematik Özel Ders

         MATEMATİK ÖZEL DERS İSTANBUL

YKS = TYT +AYT

Matematik Özel Ders

Matematik Özel Ders ile Matematik Geometri konularını öğrendikten sonra enerjinizin uyumasına daha ne kadar izin verecekseniz? Kendi ihtişamınızı daha ne kadar görmezden geleceksiniz. Sabahın altısında kalkıp Matematik Geometri çalışmak, onda yemek, akşam altıda yemek ve onda yatmak öğrenciyi on kere on yaşatır.

Matematik Özel Ders öğretmeniniz der ki: “Matematik Geometri için gerçeğin özü, geçen tek bir gün için: “Ben bu gün Matematik çalışmadığım için sevmedim, haydi bu günü yeniden yaşayalım şansımız yok!”

Matematik Geometri sorularını çözemediğin zaman gözlerin nemli nemli başını önüne hiç eğme… Çözememek onur değil ki Matematik Geometri için hiç üzülme… Bundan sonra kayıp ettiğin zamanlarını Atakent Matematik Özel Ders öğretmeninle telafi edeceğinden emin olabilirsin.

Elmas nasıl yontulma dan kusursuz hale gelmezse, öğrenci de çalışmadan ve acı çekmeden Matematik Geometri dersine zaman ayırmadan ve çalışmadan öğrenmez. Matematik Özel Ders Beylikdüzü öğretmenin Matematik Geometri ile öğrenirken acılarına, engellerine, zorluklarına saygı duy ve onlardan öğren, ancak bu biçimde planlı ve programlı çalışırsan ideallerine kavuşursun. Hedeflerini büyük koyan öğrencilerin idealleri, sıradan öğrencilerin hevesleri vardır. Matematik Özel Ders ile Matematik Geometri öğrenmek için olumlu düşünmek gerekir, sen düşünceden ibaretsin, geriye kalan et ve kemiksin, gül düşünürsen gülistan olursun, diken düşünürsen dikenlik olursun.  Ben çalışarak Matematik dersini yaparım olumlu diye düşünce ve niyetler alsın.  Bunu aklından hiç çıkarmamalısın ve hatırlamalısın : “Temiz su temiz kaynaktan çıkar ve temiz borudan akar!” Beyninizden olumlu düşünceler geçiştirsem Halkalı Matematik Geometri Özel Ders İstanbul öğretmenin ile senin için hiç sorun olmayacağına inanmalısın.

Matematik Özel Ders Bakırköy öğretmeninden Matematik Geometri öğrenen öğrenci psikolojisi ile öğretilen Matematik Geometri bilgilerinin bir kısmını ret ederseniz ve bilgilerin çoğuna teğet geçerseniz,  gelecek yaşantınızda size lazım olduğunda pişman olursunuz.

Matematik hayatınızın önemsediğiniz her olayında ve sürecinde vardır. Matematik Geometri, tıp biliminden hukuk bilimine en önemli temel bilgilerdir. Hepiniz ileride 60 lı yaşlarınıza geldiğinizde yaşadığınız sağlık ve kilo problemlerinin çözümünde de hep yardımcınız Matematik bilgileri olacaktır. Şöyle ki;

X = Günlük enerji ihtiyacınız

Y =Günlük gıdalardan aldığınız enerji

Z = Sonuç

Y, X  dan büyük olduğu sürece Z nin anlamı kilo ve başta kalp rahatsızlıkları olmak üzere her türlü sağlık sorunları, frak çok değilse spor ile tolere edilebilir.

Y, X dan küçük olduğu sürece kilo kaybına sebep olacaktır. Kilo fazlalığında denetimli bir süre yararı olabilir.

Y = X durumunda da, kilomuzdan memnunsak korursunuz,  değilseniz uygun yollarla sağlıklı duruma getirebilirsiniz.

Yaşamın en muhteşem mutluluğu, öğrencinin sevdiği bir şeye inanmasıdır… Başarılar dilerim.

Cevat Karakayalı

22.08.2017

Math Cevat Tutor

 

 Bir Cevap Yazın