Halkalı Atakent Matematik Özel Ders

HALKALI ATAKENT MATEMATİK ÖZEL DERS

ÖĞRETMENİNİZLE NETLERİNİZİ ARTIRMAK İSTİYOR MUSUNUZ?

Halkalı Atakent Matematik Özel Ders
Halkalı Atakent Matematik Özel Ders

Halkalı Atakent Matematik Özel Ders öğretmeniniz der ki: Matematik sınavı için kötümser, yalnız tüneli görür, iyimser öğrenci tünelin sonundaki ışığı; gerçekçi öğrenci ise hem tünel ile birlikte ışığı hem de gelecek treni görür. YKS = TYT+ AYT Matematik Geometri sınavında nerede yanlış yapıldığının ve bu yanlışın neden yapıldığının çabucak kavranması gerekir. Yanlış yapmanın birkaç sebebi vardır:

 • Konu eksiği
 • İşlem hatası ve dikkatsizlik
 • Okuduğunu iyi anlayamama
 • Konu ile ilgili bilgi eksikliği
 • Konuyu birbirine karıştırmadır

Halkalı Atakent Matematik Özel Ders öğretmeninize göre, Matematik Geometri öğrenmek için şoför koltuğuna oturmalısın. Matematik için dikkati ve algılama gücünü artıran en kestirme ve kalıcı öğrenme, aktif gözleme ve pratik yapmaya bağlı olduğunu unutmamalısın. Halkalı Atakent Matematik Özel Ders Bahçeşehir öğretmeninden Matematik Geometri derslerini en iyi biçimde öğrenmek için şoför koltuğuna oturup ve olup biteni izlemelisin. Korktuğun tek şey var, o da korkunun ta kendisi olduğunu bilmelisin. YKS Matematik Geometri sınavından korkuyorsan, bu korkuyu Halkalı Atakent Matematik Özel Ders Ataköy öğretmeninle çalışarak yenebilirsin.

Halkalı Atakent Matematik Özel Ders Bakırköy öğretmeniniz ile Netlerinizi Artırmaya Hazır mısınız?

Halkalı Atakent Matematik Özel Ders öğretmeninizin ifade ettiği gibi, Öğrencilik hayatının önemli dönüm noktalarından biridir YKS Matematik Geometri sınavları. Nerede, ne zaman ve hangi şartlarda nasıl bir eğitim alacağınıza bu sınavlardaki sonuçlar etki eder. Belki hangi meslek belki hangi lise veya hangi üniversite sorusunun cevabı bu sınavların sonucunda saklıdır. Bu yüzen sınavlara hazırlanan öğrenciler bu sınavları ciddiye almalı ve çevresindeki bireyler de bu yöndeki telkinleri daha fazla önemsemelidirler.

Halkalı Atakent Matematik Özel Ders Beylikdüzü öğretmeninizin bir önerisi var: Soru Çözerken Dikkat Edilmesi Noktalar

 1. Geçmiş yıllarda çıkmış olan sorular her konu bitiminde özenle gözden geçirilmeli ve çözülmelidir. Soru tarzları kavranmalıdır. Buradan hareketle eksik noktalarınızı bulabilirsiniz.
 2. Sıkça test çözerek soru çözme tarzınızı oluşturmalısınız. TYT Matematik Geometri sorusu çözerken kullandığınız kısa yollar veya formüller artık tam anlamı ile kavranmış olmalıdır.
 3. Matematik konularına göre soru dağılımları hakkında bilgiler oturmuş olması gerekmektedir. Fazla soru çıkan konulara daha fazla ağırlık verileceğini sakın unutmayınız.
 4. Eksik olduğunuz konu ile ilgili olarak konuları tespit edilmelidir. Eksiklikler üzerine odaklanmak AYT Matematik Geometri sınavlarına hazırlanan öğrenciler için en önemli net artırma yöntemi ve tekniğidir.
 5. Matematik Geometri Test çözme hızınızı en iyi kontrol edeceğiniz uygulama yolu denemelerdir. Eğer denemelerde soruları yetiştirmiyorsanız yavaşsınız anlamındadır. Bu durumda hızlandırmanın bir yöntemi yoktur. Siz de bilirsiniz ki bunu artırmanın tek yolu konu eksikliklerini gidermek ve bolca soru çözmektir.

Halkalı Atakent Matematik Özel Ders öğretmeninizin verdiği soruları çözerek YKS = TYT + AYT Matematik Geometri sınavlarında istediğiniz sonuca ulaşacağınıza olan inancımla size başarılar diliyor ve sevgilerimi sunuyorum.

Cevat Karakayalı

20.01.2018

 3 yorum

 • HALKALI ATAKENT MATEMATİK ÖZEL DERS ÖĞRETMENİM YKS MATEMATİKLE İLGİLİ, BENİM NEYİ ? NASIL? NEREDE ÖĞRENEBİLECEĞİMİ HİSSEDEREK LOGARİTMA VE TRİGONOMETRİ GİBİ KONULARDA EKSİKLİKLERİMİ GİDERDİ VE TAM ÖĞRENMEMİ SAĞLADI.ATAKENT MATEMATİK ÖZEL DERS ÖĞRETMENİMLE MATEMATİK ÖĞRENMEK,ÇALIŞMAK,YÜKSEK DİSİPLİN,YOĞUNLAŞMA,SAĞLAM İRADE,AZİM VE BÜYÜK BİR DİKKATLE YAKLAŞIM VE ÖZVERİYLE İDARE İSTER. BU ÖZVERİLİ ÇALIŞMALARINDAN DOLAYI HALKALI ATAKENT MATEMATİK ÖZEL DERS ÖĞRETMENİME TEŞEKKÜR EDİYORUM.

 • Halkalı Atakent matematik özel ders öğretmenim için:
  Halkalı Atakent matematik özel ders;
  Hayatımın önem dönüm noktalarından biri üniversite sınavıdır.
  YKS=tyt+ayt sınavlarla kazanacağım.
  Bölüm ve sonrasındaki edineceğim meslek benim yaşam biçimim olacaktır.Bu yüzden matematik dersi benim için çok önemlidir.
  Böylesine önemli bir sınava hazırlanmanın temel şartı:en iyi matematik öğretmeni ve matematik dersini iyi anlamaktan geçer.Bu yüzden Halkalı matematik özel ders öğretmenime çok güveniyorum çünkü matematik özel ders öğretmenim konuyu en kolay ve en çabuk öğreneceğim yöntemlerle anlatmaktadır.Buradan Halkalı Atakent ,matematik özel ders öğretmenime çok teşekkür ediyorum.

 • HALKALI AYT MATEMATİK VE GEOMETRİ ÖZEL DERS ÖĞRETMENİM BANA MATEMATİK KONULARINI (POLİNOMLAR,ÇARPANLARA AYIRMA) GİBİ KONULARI EN İYİ BİÇİMDE KAVRAYABİLMEM İÇİN YENİ BİR ANLAYIŞLA ÇOK İYİ HAZIRLANMIŞ ÖRNEK PROBLEMLERİ ÇÖZMEKTEDİR.-HER ALT KONU İLE İLGİLİ GEREKLİ BİLGİLERİ VE KISA ÖRNEKLERLE KONULARIN ANLAMAMI SAĞLIYOR.PEKİŞTİRME TESTLERİ İLE KONUNUN “TAM ÖĞRENME”Mİ SAĞLIYOR.ÖĞRETMENİM BANA KONUYU DAHA İYİ ANLAMAM İÇİN KARMA TESTLER VERİYOR.
  HALKALI ATAKENT MATEMATİK ÖZEL DERS ÖPRETMENİM BENİ ACEMİ SEVİYESİNDEN ALIP ŞAMPİYON SEVİYESİNE TAŞIMAYI HEDEFLİYOR.MATEMATİK ÖZEL DERS ÖĞRETMENİM KARMA TESTLERE GEÇMEDEN ÖNCE ÖĞRENDİĞİM TÜM BİLGİLERİ TOPLU HALDE BULABİLMEM VE KONU TEKRARLARINDA BANA YARDIMCI OLMASI AMACIYLA ÖZENLE HAZIRLADIĞI SORULARDAN ÇÖZMEKTEDİR.HER ŞEY İÇİN EFSANE CEVAP HOCAMA TEŞEKKÜR EDERİM.

Bir Cevap Yazın