Atakent YKS Matematik Geometri Özel Ders

ATAKENT YKS MATEMATİK GEOMETRİ ÖZEL DERS İLE

MATEMATİK ÖĞRENMEK SEVGİ İLE İÇ İÇEDİR…

Atakent YKS Matematik Geometri Özel Ders
Atakent YKS Matematik Geometri Özel Ders

Atakent YKS Matematik Geometri Özel Ders öğretmenine göre, Matematik Geometri için tembellik vücudun aptallığı, aptallık da zihnin tembelliğidir. “SİZ NEYE HAZIRSANIZ, O DA SİZE HAZIRDIR.” Öğrencilerin sınava hazırlık sürecindeki düşünceleri çok önemlidir. Eğer sınava hazırlıkta kontrol elimizde ise; bu düşünce yapısındaki olayları belirleyen ve kontrol eden biz oluruz. Bu grupta olan öğrenciler, ne istediklerini bilirler, çok azimli, hırslı ve karalı olurlar.

Atakent YKS Matematik Geometri Özel Ders Bahçeşehir öğretmenine göre, bu tip öğrencilerin zamanı ve kendilerini yönetme konusunda iç disiplinleri gelişmiştir. Sürekli ve etkili çalışma alışkınlığına sahiptirler. Eğer sınava hazırlıkta kontrol dışımızda ise; bu düşünce yapısındaki öğrenciler, yapılması gerekenleri bilmekte ancak bir türlü uygulamaya geçememektedir. Kendilerine tam olarak güvenmezler, sürekli endişe içindedirler, süreci kontrol edemezler, dikkatlerini toplayamazlar, yeteri kadar azimli değildirler ve çalışma azimleri oluşturamamışlardır. Başarı için kontrol daima öğrencide olmalıdır ve kendi kendini zaman içinde yönetmelidir.

Atakent YKS Matematik Geometri Özel Ders öğretmenine göre, öğrencilik hayatımız sürekli açılıp kapanan bir dizi kapıdır. Farklı deneyimlerle YKS matematik Geometri sınavdan sınava koşar dururuz.  Birçoğumuz TYT Matematik çözemediğimiz kalıplaşmış sınav soruların, bizi artık güçlendiremeyen veya işimize yaramayan durumların ve engel teşkil eden problemlerin üzerine kapıları kapamak isteriz. 

Atakent YKS Matematik Geometri Özel Ders Öğretmeninin temel aldığı yapılandırmacı öğrenme yaklaşımında öğrenme sürecinin merkezinde öğrenci bulunur. Atakent YKS Matematik Geometri Özel Ders Halkalı öğretmeni, öğrencinin öğrenme sürecinde derse “aktif” olarak katılmasını sağlar. Öğrenci, bu yaklaşımda var olan bir problem üzerindeki matematiksel kavramları keşfederek öğrenir. Öğretici bir YKS Matematik problemini çözdükten sonra, öğrencinin anlayıp anlamadığını “sıra sizde” yöntemi ile kontrol eder. Keşfettiği sonuçlar doğrultusunda inceleme ve araştırma yapar. Ulaştığı varsayımları doğrulayarak öğrencinin genelleme becerisini geliştirir.

Atakent YKS Matematik Geometri Özel Ders öğretmenine göre, bu olaylar gelişirken hep sevgi içerisinde oluşur. Bunu daha iyi anlamamız için günlük yaşantımızla daha iyi netleştirebiliriz. Evcil hayvan beslemiş olanlarınız, eve geldiğinizde sizi kapıda karşılamasının ne demek olduğunu bilirsiniz. Ne giydiğiniz umurunda değildir.  Hayatta ve öğrenci olmaktan dolayı heyecan duyun. Uzun süre yaşayacak olan sizsiniz. YKS Matematik Geometri sınavına da sevgi ile yaklaşın. Siz içinizdeki çocuğu sevmeye istekli olana kadar, başka insanların sizi sevmesi çok zordur. İster matematik dersini yapın ya da yapmayın kendinizi koşulsuz bir şekilde ve açık kalplilikle kabullenin;  göreceksiniz ki başarı arkanızdan gelecektir. Atakent YKS Matematik Geometri Özel Ders öğretmeniniz size bu konularda tam destek verecektir; bu konuda hiç endişeniz olmasın!

Son Elvedayı atlatmana yetecek denli Merhaba diliyorum.

Cevat Karakayalı

28.02.2018

ECH Math Cevat Tutor

 Bir Cevap Yazın