Bahçeşehir Matematik Geometri Özel Ders

BAHÇEŞEHİR MATEMATİK GEOMETRİ ÖZEL DERS

ÖĞRETMENİ İLE YKS MATEMATİK SINAVINA MEYDAN OKUMAK İSTER MİSİNİZ?

Bahçeşehir Matematik Geometri Özel Ders
Bahçeşehir Matematik Geometri Özel Ders

Bahçeşehir Matematik Geometri Özel Ders öğretmeni ile YKS Matematik Geometri sınavına meydan okumak ve Matematik Geometri sınavlarından netlerini artırmak istiyorum diyebilmek için sıkıştığın kutudan çıkmak ister misiniz? Matematik Geometri derslerinde formda kalmanın yolu, birçok farklı metot deneyerek beyninizi şaşırtmaktır. Yarının bugünden iyi olmasını istiyorsan şimdiden değişik bir şeyler yani, YKS Matematik Geometri sınavlarına çalışmalısın.

Bahçeşehir Matematik Geometri Özel Ders Beylikdüzü öğretmenine göre,  öğrencilik yılları Matematik Geometri ile oyun gibidir, kartlarda yazılı Matematik Geometri problemlerini çözemeyebilirsin, ancak elinde yazılanları kullanma ve düşünme sana bağlıdır. İstediğin oyunu kurabilmen için Bahçeşehir Matematik Geometri Özel Ders Atakent öğretmeninle beraber hareket edersen istediğin sonucu alabilirsin. Kendi geleceğin ile ilgili planın olmazsa, başkalarının planına dâhil olursun. Bu durumda senin geleceğini başkalarının eline teslim etmiş olursun. Eğer ayaklarının üstünde yaşamak istiyorsan, yol yakınken YKS Matematik Geometri sınavlarına vakit ayırıp öğrenmelisin, yoksa dizlerinin üzerinde yaşarsın, bu da seni gelecek yaşamında mutsuzluğa götürür. Bu düşünce senin kararındır, başkalarının değil. Yol yakınken sen, tecrübeli yol arkadaşının sesine kulak vermelisin. Benden size tavsiye, Bahçeşehir Matematik Geometri Özel Ders öğretmeninle anlamadığın YKS Matematik Geometri konularını birer birer tespit et. Bu işi yarına bırakma. Zaman akıp gidiyor, yoksa istesen de yapamazsın.

Bahçeşehir Matematik Geometri Özel Ders öğretmeni ile YKS Matematik Geometri sınavları için, hedeflediğiniz netlere ulaşmanız için, düzenli ve verimli bir çalışma planı ile ulaşabilirsiniz. Yani oyunu kuralına göre oynarsanız önünüzde hiçbir engel duramaz. Okul arkadaşlarınla geçen güzel zamanlar, iyi hatıralar, bolca gülmelerin yanı sıra başka unsurları da içinde barındırır. YKS Matematik Geometri sınavları ardından bir dönem gelir yaz tatilini iple çekeriz. “Ah şu sınavlar denen karın ağrısı neler getirmedi başına neler…” Sınav dönemi yaklaştığında karın ağrıları ile birlikte kronik baş ağrıları da kendini göstermeye başlar. İnsan kendisini kötü hissedesi geliyor değil mi? “En azından sınav dönemi bitene kadar hastamı olsam acaba? “diyebilirsin… Ama kontağı kapattığın yerden tekrar devam edeceğin için, bu düşüncenin sana faydası olmayacağını bilmeni isterim. Yine de bunu aklından geçirme! Çünkü sınav sonuçları ve tercihler gelip kapına dayandığında, çok üzülürsün.

Disiplinli ve etkin çalışmanın elinden hiç bir şey kurtulamayacağını aklından hiç çıkarmamalısın. Özgüvenle oluşan motivasyon, başarının % 99’unu oluşturur. Bunu etkileyen şey, iç disiplini yaşam biçimidir. Disiplin her öğrencinin hayatında önemli bir yere sahiptir. Aslında disiplin, bir anlayış olarak üretir, pratik zekâyı denetleyecek mekanizmalar oluşturur. Unutmaman gereken en önemli düşüncen, özgüvenin başarının %99 olduğunu bilmendir

İçinizdeki Matematik Geometri çalışma aşkını yaşam boyu sürmesi dileğiyle…

Cevat Karakayalı

09.03. 2018

ECH Math TutorBir Cevap Yazın