Bahçeşehir En İyi Özel Matematik Dersi

BAHÇEŞEHİR EN İYİ ÖZEL MATEMATİK DERSİ

ÖĞRETMENİ

Bahçeşehir En İyi Özel Matematik Dersi
Bahçeşehir En İyi Özel Matematik Dersi

Bahçeşehir En İyi Özel Matematik Dersi öğretmeni : “Ne yapsam da Matematik Geometri dersi çalışamıyorum”. Diyenlere. Tarafsız bir gözle verimli ve etkin ders çalışmak için düşüncelerinizi ve Matematik Geometri Özel Ders öğretmeninizin önerilerini bir kâğıda yazın. Bunları gerçekleştirmek için hemen bir plan hazırlayın. Her Matematik sorularını çözen öğrenciler büyük düşünür. Onların bireysel başarısı sınıfı ve kendilerini yönlendirir. Matematik sorularını çözemeyen öğrencilerin yerine çözen vardır. Bu nedenle çözemeyen öğrencilerin bireysel başarısı yoktur. Sınıfın ve başkalarının başarısını sahiplenirler. Çözemeyen öğrenciler, çözen öğrencilerin başarısı ile övünürler. Soruları çözen öğrenciler ise en büyük başarıyı yakalama peşinde oldukları için övünmeye dahi vakit bulamazlar.

Bahçeşehir En İyi Özel Matematik Dersi Bahçeşehir öğretmenine göre, YKS = TYT+ AYT sınavı için Matematik-Geometri dersini ilk önce içte başarmalısın. Matematik için çalışmak bir hayalle başlar. En son ne zaman hayal kurdun, gel biraz hayalleri üzerinde konuşalım. Düşünce gerçekten bu kadar güçlü mü? Matematik-Geometri öğrenmek için, ancak aptallar ve ölüler düşüncelerini hiç değiştirmezler. Matematik problemini çözmek için düşünce gonca dır; dil ise tomurcuktur. Eylem ise bunların arkasındaki meyvedir. En son ne zaman hayal kurdun, gel biraz hayalleri üzerinde konuşalım.

Bahçeşehir En İyi Özel Matematik Dersi öğretmenine göre, bir öğrenci Matematik dersindeki başarıya annesinin, babasının, Bakırköy Matematik Özel Ders öğretmeninin tıpkı yelkenin etkisi mantığı ile hareket ederse bir yerlere gelebilir, ama bu onun gerçekleştirebileceği asıl başarı değildir. Eğer öğrenci Matematik için düşüncelerini kontrol edebilirse, buharlı gemi misali. Asıl başarı potansiyel enerjisini kinetik enerjiye çevirerek bulacaktır. Düşünceler iç başarınızın tuğla taşları gibidir.

Bahçeşehir En İyi Özel Matematik Dersi öğretmeni için, dünyanın en fazla izlenen spor müsabakalarından olan olimpiyatlar yüzyıllardır düzenlenir. Olimpiyatlarda 1957 yılına kadar hiçbir atlet 1 mili 4 dakikanın altında koşmamıştı. O seneye kadar bütün atletler 1 milin 3 dakikanın altında koşmanın imkânsız olduğuna kendilerini inandırmışlardı. Onlar beyinlerinde başarısızlık duvarı örmüşlerdi. Duvarın arkasındaki başarı ovalarını göremiyorlardı. Tabi ki bir atlet bu duvarı yıkıp 1953 yılında 1 mili 4 dakikanın altında koştuğuna kadar. Kişi önce bu olumsuz düşüncelerini değiştirmiş ve kendisinin bunu başaracağına inandırmıştı. Bu atletin bu başarısı, birçok atletin de olumsuz ve başarısızlık ihtiva eden düşünce ve duygularını değiştirmişti.

Bahçeşehir En İyi Özel Matematik Dersi öğretmeni için, düşünceleriniz sizi başarı yönünde sizi harekete geçirebiliyorsa bu durum “büyük düşünce” diyebiliriz der. Yola yüksekten başlamaya cesaret etmeliyiz. Hep yükseği düşünmeliyiz. Bahçeşehir En İyi Özel Matematik Dersi öğretmenine göre, bunun anlamı şudur: “Düşünceler öğrencilerin limitini belirler.”

Bahçeşehir En İyi Özel Matematik Dersi öğretmeni, düşüncelerin ne kadar güçlü ve etkili olduğu deneylerle ispat etmiştir. Araştırmaların ve deneylerin dışında asıl düşüncenin gücünü yaşayanların sözlerine kulak vermenin önemi büyüktür.

Bahçeşehir En İyi Özel Matematik Dersi öğretmeni sizlere MatematikGeometri dersleri için, aydınlık bir bakış açısına sahip olmana yetecek denli güneş diler.

 Cevat karakayalı

19.07. 2018

 

 

 

 Bir Cevap Yazın