Bakırköy En iyi Özel Matematik Ders

                             BAKIRKÖY EN İYİ ÖZEL MATEMATİK DERS

Bakırköy En iyi Özel Matematik Ders
Bakırköy En iyi Özel Matematik Ders

Bakırköy En iyi Özel Matematik Ders öğretmeni şöyle diyor: Herkes YKS = TYT + AYT Matematik Geometri sınavlarına hazır. Ya siz.  Matematik Geometri sınavlarında soruların efendisi olmak için çalışmanın kölesi olmak şarttır. Bugün Matematik Geometri derslerini seversen, yarın yine seversin! Matematik Geometri çalışmak sizi üç beladan kurtarır. 1. Can sıkıntısından, 2. Kötü alışkanlıklardan, 3. Yoksulluktan… Öğrencinin Matematik dersini sevmemelerinin en önemli sebeplerinden birisi, tam öğrenmeye yakın olduklarını bilmemelerinden dolayı dersi yarıda bıraktıklarındandır. Bakırköy En iyi Özel Matematik Ders öğretmeni ile hızlı bir şekilde öğreneceklerinden dolayı bu sorun kısa ve etkin bir şekilde çözülebilir. İkinci bir neden olarak, bugün yapabilecekleri Matematik-Geometri konularını yarına bırakmalarıdır.

Bakırköy En iyi Özel Matematik Ders öğretmeni, Matematik konularını en seri ve etkin biçimde öğretmeyi amaçlaması gerekir. Bunun için de çok tecrübe gerekir. Öğrencinin bildiklerini değil, bilmediklerini öğretmelidir. Bundan 12 yıl önce, öğrenci konunun özünün anlatılmasını isterdi. Ancak şimdi devir çok değişti. Zaman çok önemli bir hale geldi. Öğrenci bilgisayarın düğmesine bastığında hemen açılmasını istemektedir. Tahammülü yoktur. Çünkü her şeyi kısa yola bağlamaktadır ve yaşama kestirme yoluna bağlamak istemektedir. Zaman uzadıkça ümidini yitiriyor. Hedeflediğiniz gibi erdemli, ilgili, yaratıcı, başarılı ve hayat dolu bir öğrenci olabilmek için beyninize ihtiyacınız var. Fakat iyi çalışan bir beyne sahip olmak yetmez. Onu kullanmasını da bilmek gerekir. Şayet beyninizi kullanamazsanız, kendinizi açmasın içinde bulusunuz, dürtülerinizin tutsağı olur, tedirginlikleriniz tarafından yönetilirsiniz. Sonuçta, Bakırköy En iyi Özel Matematik Ders sinde olmanız gerekenden çok daha can sıkıcıdır. Mutsuz bir öğrenci haline dönüşürsünüz. “Aklın yolu birdir!” sözü doğru ve önemli bir sözdür.

Bakırköy En iyi Özel Matematik Ders ile Matematik dersinde başarılı olman için;

  • YKS Matematik dersini derste çalışmaya gayret etmelisiniz.
  • TYT Matematik Geometri derslerinde konuları evde en ince detaylarına kadar evde tekrar etmelisin. Çözülen soruları evde bakmadan yeniden çözmelisiniz.
  • AYT Matematik ödevlerin birer tekrar amaçlı olduğunu hafızanda tutman için senin bir imkân olduğunu sakın aklından çıkarmamalısınız.
  • AYT Matematik dersinin diğer derslerden farklı olduğunu kabullenmen gerekir. Okuyarak değil, yazarak çalışmalısınız.
  • Öğrendiğin her konu için Bakırköy En iyi Özel Matematik Ders Bakırköy öğretmeninin verdiği çok sayıda alıştırma yapmalısın. Bununla da yetinmeyip yardımcı kaynaklardan yararlanmalısınız.
  • Formül ezberlemek yerine, formüllerin nasıl, nereden türediğini bilmelisin. Çöze-çöze soru içinde kullanarak hafına atmalısınız.
  • Konu ile ilgili önemli formül ve bilgileri unutmamak için evde sürekli gördüğün bir yere büyükçe yazdığın kartonu asmalısınız.
  • TYT Matematik dersinde dört işlemin yerini inkâr etmemelisin. Çünkü YKS-Matematik sınavlarında başarısızlıkların %90’ını bundan kaynaklanmaktadır.
  • AYT Matematik ve Geometri derslerini renkli kalemler ile mümkünse şekil üzerinde çalışmalısın. Bu yöntem eğlenceli olmasının yanında, aranan bilgiye kolayca ulaşmanı da sağlar.
  • Çokça anlamadığın konuları ve yapamadığın soruları mutlaka Matematik Özel Ders Bahçeşehir öğretmenine sormalısın.

Unutmayınız hayalini kurduğunuz üniversitede okumak hiçbir zaman geç değildir.

Hepinize başarılar dilerim.

Cevat Karakayalı

23.08.2018

 

 

 

 

 Bir Cevap Yazın