Başakşehir Matematik Özel Ders

Başakşehir Matematik Özel Ders

MATEMATİK SINAVI İÇİN YARDIM İSTER MİSİNİZ?

Başakşehir Matematik Özel Ders
Başakşehir Matematik Özel Ders

Başakşehir Matematik Özel Ders öğretmeni diyor ki: Başakşehir Matematik Özel Ders öğretmeni ile hep bir adım önde olmak ister misiniz? YKS = TYT + AYT Matematik Geometri sınavları için öğrencinin aklı en üstündür. Yaratır, şekillendirir ve karşısına çıkan Matematik Geometri AYT sorularını çözer. Öğrenciyi akıl yönetir. Düşüncelerine ne zaman başvursa dilediğine şekli verir.  Bu durum ona mutluluk da getirir, hastalık da o sadece gizlice düşünür ve sonucu ortaya çıkarır. Çevre onun aynadan gördüğü aynadan başka bir şey değildir. Yeter ki aklı doğru yerde ve doğru zaman da kullanabilsin. Bunu da öğrenciye doğru kullanmasını Matematik Özel Ders Bakırköy öğretmeni öğretir.

Başakşehir Matematik Özel Ders Bahçeşehir öğretmeni size diyor ki: Matematik Geometri derslerini öğrenmeye çalışırken sıkılıp bilgisayar oyunlarını oynamak isteyebilirsin. Bu durumda kendine ne için ders çalıştığını sor. Gelecekte ulaşmak istediğin hedefleri hatırlamalısın. Böylece iç denetim sistemini sağlar. Başarı yolunda ilerleyebilirsin. Bunu başaramazsan, zevklerinin hemen tatmin olmasını istersin anlık kazançlar yakalar. Ancak büyük kazançlardan mahrum kalırsın.

Başakşehir Matematik Özel Ders sizin sorumluluk sahibi olmanızı istiyor. AYT Matematik Geometri sorularını yapamadığında, neler yapman gerekenlerin farkında olmanı istiyor. Senin için tüm bunları yapabilecek birini bul diyor. Örneğin YKS Matematik sorular arasında sıkışıp kalmış gibi hissediyorsan ve anlama şansının bittiğine inanıyorsan Atakent Matematik Özel Ders öğretmeni edinmenin zamanı gelmiş demektir. O, AYT Matematik sorularını çözmen konuşunda sana bir yol haritası çıkaracaktır. Beylikdüzü Matematik Özel Ders öğretmenin seni anlayacak ve motive edip TYT Matematik sınavını sağlamanı sağlayacaktır.

 Başakşehir Matematik Özel Ders öğretmeni için,  AYT Matematik dersinde başarı, cesaretin, kendini adamanın ve sabrın bir araya gelmesi ile oluyor. Bir işi yarı yamalak yapmak, sonuca ulaşmanı zorlaştırır. TYT ve AYT Matematik sınav başarını zamana bırakma. Sen Zaman hırsızlarına, zamanını çaldırma. Zamanını mutlaka iyi planla, uyabileceğin bir program yap. AYT ve TYT Matematik çalışma programına düzenli tekrarı mutlaka ekle. Ara vererek çalış. Hedeflerine bağlı kal.

Başakşehir Matematik Özel Ders öğretmenin size TYT ve AYT Matematik Ders çalışma tekniği olan (İSOAT) tekniğini kullanabilirsin diyor.

İzle (Önce çalışacağınız konuyu inceleyin)

Sor (Kendinize önce konu ile ilgili soru sor)

Oku (Konuyu oku)

Anlat (Konu anladıktan sonra kendine anlat)

Tekrar et (Konuyu tekrar et)

Başakşehir Matematik Özel Ders öğretmeni size, ruhunu canlı tutmaya yetecek kadar YKS Matematik deneme sınavlarından diler.

Math Cevat Tutor

Cevat Karakayalı

01.11.2018

 3 yorum

  • Ömer Faruk Dilber

    Matematik ve geometri özel ders Cevat Hocadan sorulur.Öğrenciye sabırlı bir şekilde başarıya koşmayı öğretir. Çözülemeyen problemlerle, zorluklarla başetmeyi öğretir. Öğrenciyi verdiği farklı yöntemlerle YKS matematikte zirveye taşır.

  • BASAKSEHIR MATEMATIK ÖZEL DERS HOCAMDAN MATEMATİK DERSİ ALDIKTAN SONRA PERMÜTASYON KOMBİNASYON VE OLASILIK KONULARINI ÇOK İYİ ANLADIM VE BU KONUDA ÇOK TEST ÇÖZDÜM GİRDİĞİM MATEMATİK SINAVINDAN 98 GİBİ YÜKSEK BİR NOT ALARAK RAKİPLERİMİ ÜZMEDEN GEÇTİM BANA BU İTME GÜCÜNÜ VEREN MATEMATİK ÖZEL DERS ÖĞRETMENİME ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUM
    MATH CEVATUTOR

  • BAŞAKŞEHİR AYT MATEMATİK VE GEOMETRİ ÖZEL DERS ÖĞRETMENİM BANA MATEMATİK KONULARINI (POLİNOMLAR,ÇARPANLARA AYIRMA) GİBİ KONULARI EN İYİ BİÇİMDE KAVRAYABİLMEM İÇİN YENİ BİR ANLAYIŞLA ÇOK İYİ HAZIRLANMIŞ ÖRNEK PROBLEMLERİ ÇÖZMEKTEDİR.-HER ALT KONU İLE İLGİLİ GEREKLİ BİLGİLERİ VE KISA ÖRNEKLERLE KONULARIN ANLAMAMI SAĞLIYOR.PEKİŞTİRME TESTLERİ İLE KONUNUN “TAM ÖĞRENME”Mİ SAĞLIYOR.ÖĞRETMENİM BANA KONUYU DAHA İYİ ANLAMAM İÇİN KARMA TESTLER VERİYOR.
    BAŞAKŞEHİR MATEMATİK ÖZEL DERS ÖPRETMENİM BENİ ACEMİ SEVİYESİNDEN ALIP ŞAMPİYON SEVİYESİNE TAŞIMAYI HEDEFLİYOR.MATEMATİK ÖZEL DERS ÖĞRETMENİM KARMA TESTLERE GEÇMEDEN ÖNCE ÖĞRENDİĞİM TÜM BİLGİLERİ TOPLU HALDE BULABİLMEM VE KONU TEKRARLARINDA BANA YARDIMCI OLMASI AMACIYLA ÖZENLE HAZIRLADIĞI SORULARDAN ÇÖZMEKTEDİR.HER ŞEY İÇİN EFSANE CEVAP HOCAMA TEŞEKKÜR EDERİM.

Bir Cevap Yazın