En İyi Özel Matematik Öğretmeni Beylikdüzü

En İyi Özel Matematik Öğretmeni Beylikdüzü

En İyi Özel Matematik Öğretmeni Beylikdüzü
En İyi Özel Matematik Öğretmeni Beylikdüzü

En İyi Özel Matematik Öğretmeni Beylikdüzü öğretmeni diyor ki: YKS Matematik sınavları için başarı peşinde koşarken, kendinizi dokunduğunuz öğrencilik yaşamlarını yükseltme ve Matematik dersinde bulunduğunuzdan daha iyi bir durumda olmaya adamanızı öneriyorum. Hayat bir aynadan yansıyan ışınlar gibidir. Hayata ne verirseniz o da size onu veriyor. Hayatın ön görülemez olması mükemmel olma gücünü kullanmayacağın anlamına gelmez. Hedeflerini belirle. Matematik öğrenmek için plan yap. Harekete geç ve hayallerinin peşinden git. Kişisel sorumluluk tam olarak bu demek: “Elinden gelenin en iyisini yaptığında durmayı da bil. Bırak, gerisini hayatın kendisi yapsın.”Matematik öğrenmek ve öğrencilik yaşantısı bir beceridir. Tüm becerilerde olduğu gibi, temel kuralları öğrendikten ve pratik etmek için zaman ayırdıktan sonra daha iyiye gidersiniz. Çok daha iyiye doğru gidersiniz.  Hatta kendinizi gerçekten Matematik öğrenmeye adaya gayret etmelisiniz.  Bundan sonra Matematik problemlerini çözmede ustalık seviyesine bile ulaşabileceğinizi biliyor musunuz?

En İyi Özel Matematik Öğretmeni Beylikdüzü öğretmeni size dikkatinizi hayata vermenizi istiyor. Yaşamınızın neyi simgelemesini istediğinizi, yaşadığınız öğrencilik yıllar içerisinde Matematik dersinde neler öğrendiğinizi ve nasıl bir miras bırakacağınızı düşünmek için zaman ayırmalısınız. Zaman ellerinizden kum taneleri gibi akıp gider. Bir daha asla geri gelmez. Zamanı Matematik için öğrencilik yıllarında akıllıca kullananları mutlu bir gelecek beklemektedir. Günlerinizi yeteneklerinizi açığa çıkarmaya adayın.

En İyi Özel Matematik Öğretmeni Beylikdüzü öğretmeni matematik öğrenmek için odaklanmanızı istiyor. Hangi yöne odaklanırsanız enerjiniz ortaya çıkar. Hedefler odakları doğruyor. Bu basit ama güçlü bir fikirdir. Matematik dersinden başarılı olabilmek için hedefleri belirleme ve düzenli olarak üzerinde düşünme konusunda ustalaşmak muhteşem bir öğrencilik yaşamının vazgeçilmezlerindendir. Hedef belirleme büyümeyi sağlar. Bir hedefe ulaşmanın asıl değeri elde edilen sonuçta değildir, sonucu elde etmek için çıktığınız yolculuğun bir insan olarak kazandırdıklarıdır.

En İyi Özel Matematik Öğretmeni Beylikdüzü öğretmeni, tesadüflere göre yaşamak ve günleri bir uyurgezer gibi geçirmek kolaydır diyor.Eğer öğrencilik hayatın kontrolünü elinize almazsanız hayat sizin kontrolünüzü eline alır. Hedefler belirleyip her sabah beş dakika bu hedefleri gözden geçirerek hayat üstündeki etkinizi kullanacaksınız. Olaylara tepki veren değil, olayları önceden gören biri gibi yaşarsınız. AYT Matematik sınavı için hedefler belirleyerek daha iyi tercihler vermenizi sağlayan bir yapıya da bir karar mekanizmasına sahip olacaksınız. Planınızdan uzaklaştığınızı birkaç saniye içinde anlayabileceksiniz. Matematik dersinde problemleri çözerken daha az hata yapacak ve daha az sürede daha çok problem çözeceksiniz. En İyi Özel Matematik Öğretmeni Beylikdüzü öğretmenin söylediği gibi:  “Planlar sizi tercih işkencesinden kurtarır.”

Başarılar dilerim.

Cevat Karakayalı

25.08.2019

Math Cevat TutorBir Cevap Yazın