Beylikdüzü Matematik Özel Öğretmeni

Beylikdüzü Matematik Özel Öğretmeni

Beylikdüzü Matematik Özel Öğretmeni
Beylikdüzü Matematik Özel Öğretmeni

Beylikdüzü Matematik Özel Öğretmeni diyor ki: YKS Matematik sınavları için asla umutsuzluğa düşme. Fakat düşersen de AYT matematik dersini çalışmaktan vazgeçme ve çalışmanı sürdür. Bazı şeyler olmazsa da olur. YKS Matematik üniversite giriş sınavına hazırlanırken bilgilerinizi ölçmenin, eksikliklerinizi fark ederek gidermenin yolu çok sayıda özgün soru çözmekten geçmektedir. Çözeceğiniz sorular, YKS Matematik sınavlarında karşılaşacağınız soru türlerini örneklendirmelidir. Ölçücü ve öğretici olmalıdır. Beylikdüzü Matematik Özel Ders öğretmeni deneyimli ve konusunda uzman olan bir kişi olmalıdır. YKS yeni sınav sistemine uygun sorular hazırlamalıdır. Bazı şeyler vardır ki, olmazsa olmazlardandır. Çocuklarınızın eğitiminde Matematik derslerini çok iyi öğrenmemeleri onları gelecekteki hayallerinden koparır. Açık bir deyişle, Matematik dersini Tam Öğrenme ile yerinde ve zamanında öğrenmezlerse gelecekteki hayallerini gerçekleştiremezler. Çünkü Matematik dersini  çalışmak öğrenciyi üç beladan kurtarır: Can sıkıntısı, Kötü alışkanlıklar ve Yoksulluktan.

Beylikdüzü Matematik Özel Öğretmeni ne göre, Matematik dersinden başarılı olmanız için bazı şeylerden vazgeçmelisiniz. Vazgeçtiklerinizi duyarlı bir terazinin bir kefesine, başarıyı ve tecrübeyi diğer kefesine koyarak durum değerlendirmesi yapın. Başarı ve tecrübeyi seçtiğiniz için vazgeçtikleriniz ne kadar çok olursa, kuvveti o kadar güçlü olacak, kuvveti ne kadar büyük olursa Matematik dersinin başarı tarafı da o kadar yükselecektir. Vazgeçtikleriniz size başarının ve tecrübenin ücretini gösterir. Matematik derslerinde başarı ve tecrübeyi seçtiğiniz için vazgeçilen şeylerin başında, sevdiklerine ayrılan bir daha geri getiremeyeceğiniz zaman gelir. “Başarı ve tecrübe mesai saatlerine sağmaz.” YKS Matematik Sınav kahramanlarının mesai saatleri yoktur. Hem okul Matematik dersini hem de ve bilgisayar oyunlarına çokça zaman ayırmak, “adaleti tecelli ettirme” çabasına benzer. Uğurunda çaba gösterilmeye değer fakat hiçbir zaman da tam olarak ulaşılamayacağını bilmelidir.

Beylikdüzü Matematik Özel Öğretmeni  ne göre, Şu YKS Matematik sınavlarına TAM ÖĞRENMEK ve başarıyı yakalamak için nasıl çalışmalıyız? Sorusunun cevabı nedir acaba? “Düz anlatım, soru-cevap, buluş yolu ile öğrenme, çözümü gösterip yaptırma, çok iyi örnek problem inceleme, Geometri problem çözme, iş birliğine dayalı öğrenme yöntemleri”.

Beylikdüzü Matematik Özel Öğretmeni bu yöntem ve teknikleri kullanarak öğrencinin somut model ve nesnelere, grup çalışmaları içinde arkadaşları ile ve çevreleri ile etkileşim kurdurarak kendi fikirlerini oluşturmalarını sağlarlar. Böylece öğrencinin Matematik dersini için çalışma isteği artacaktır. Çok küksek moralle konuları öğrenecektir. Matematik Özel Ders Beylikdüzü Öğretmeni, öğrencinin işlemsel becerilerinin geliştirilmesi çok iyi sağlamalıdır. Geometrik kavramların ve bunların ilişkilendirilmesinin geliştirilmesinden sorumludur.

Beylikdüzü Matematik Özel Öğretmeni sizlere başarılar diler.

Karakayalı, Cevat

Math Cevat Tutor

25.09.2019

 

 

 Bir Cevap Yazın