Matematik Özel Ders Beylikdüzü

Matematik Özel Ders Beylikdüzü

Matematik Özel Ders Beylikdüzü

Matematik Özel Ders Beylikdüzü öğretmeni diyor ki: YKS Matematik sınavlarında başarı için stratejiler çok önemlidir. Üniversite hayallerini kendi gücü ile gerçekleştirebileceğine inanan öğrenci şevklidir ve inançlıdır. Yaşama sevinci vardır. Öğrencinin gelecekteki umudu, onun şimdiki gücünün kaynağıdır. Matematik Özel Ders Beylikdüzü öğretmeni “Sen yaparsın, uğraş, gayret et, eninde sonunda başaracağından eminim çocuğum!” diyerek öğrenciye cesaret verdiği için, öğrenci mutlaka başarılı olur. Anne- Baba da çocuğuna “Sen yapabilirsin! Kendi hayallerini ve hedeflerini gerçekleştirebilecek güç sen de var!” mesajını verdiğinde çocuğu başarılı olur. Anne- Babalar hiç bir zaman çocuğuna, “Sen yapamazsın bırak uğraşma, beceriksiz, senin elinden bir iş gelmez, her şeyi berbat ettin, başkaları senden daha akıllı “ dememelidir. Geometri Özel Ders Beylikdüzü hocasına göre, YKS Matematik sınavlarında olumlu düşünen öğrenci daima başarılı olur. Öğrenci olumlu tutum ve düşüncelere sahipse, zor AYT Matematik soruları ile uğraşmayı seviyor. Onların üstesinden gelmekten haz duyuyorsa, başarının yarısını gerçekleştirmiş sayılır.

Matematik Özel Ders Beylikdüzü Matematik öğretmenine göre öğrenciler arasında fark ufaktır. Ancak bu fark büyük farklılığa sebep olur. Ufak fark tutumlar dadır. Büyük farklılık ise, bu tutumun olumlu ya da olumsuz olduğudur. TYT   Matematik sınavı için tutumunuz sizin konumunuzu belirler. Matematik dersinde başarılı aranızda tutumunuz yer alır. Matematik dersinde başarılı olanlarla olmayanlar arasındaki fark şudur: Öğrencilik yıllarında başarılı olanlar ders çalışma saatlerini en şekilde geçirmişlerdir. En büyük iyimserliklerinin ve zaferle dolu deneyimlerinin düşünceleri yönetir ve yönlendirir. Dİğer taraftan başarısız öğrenciler, geçmişteki çözemedikleri Matematik problemleri ve şüphe ile yönlendirilir ve kontrol edilirler. Matematik dersinde gerçekte başarı, denetimimiz altında olan bir şey tarafından belirlenir. Tutumuzun sonucu olarak ortaya çıkar. YKS Matematik sınavlarında,ne kadar çok yüksek netler yapacağımızı, tüm diğer etkenlerden daha çok, nasıl düşündüğümüze bağlıdır. Tutumlarımız, öğrencilik hayatında başımıza gelenlerin büyük bölümü belirler. hayata karşı tutumumuz, hayatın bize karşı tutumu belirler. diğerlerine karşı tutumumuz, onların bize karşı tutumunu belirler.

Beylikdüzü Matematik Özel Ders Beylikdüzü öğretmenine göre olumlu tutum, bizi mutlaka başarıya götürmez. Diğer derslerde iyileşme göreceğiniz kesindir. Ancak olumlu tutum, istediğiniz her şeyi elde edeceğinizin garantisi olmaz. Ancak bunun tersi doğrudur. Şayet olumsuz tutumlara sahipseniz, başarısız olmanız kesendir.

Matematik Geometri Özel Ders Beylikdüzü öğretmeni sizlere başarılar diler.

Karakayalı, Cevat

Math Cevat Tutor

09.12.2019

 Bir Cevap Yazın