Bahçeşehir En İyi Matematik Geometri Özel Ders

Bahçeşehir En İyi Matematik Geometri Özel Der

Bahçeşehir En İyi Matematik Geometri Özel Ders
Bahçeşehir En İyi Matematik Geometri Özel Ders

Bahçeşehir En İyi Matematik Geometri Özel Ders diyor ki: YKS Matematik sorularını çözmenin en etkili yolu; düşünmek, planlamak, denemek, yapmak, tekrar yapmak,  yenisini yapmak ve yapamaya devam etmektir. Bunun sonucunda başarı gelir. Bahçeşehir En İyi Matematik Özel Ders öğretmenine göre, YKS Matematik sınavında başarılı öğrenci, iltifat ederler ve minnet duyguları gelişmiştir. Matematik dersinde başarılı olanlara övgüde bulunurlar ve her gün kitap okurlar. Fikirleri hakkında konuşurlar, Geometri bilgilerini paylaşırlar ve eğlencelidirler. Değişime ayak uydururlar ve günlük yapacak işlerin listesini tutarlar . Başarısızlıkları için sorumluluk alırlar ve günlük tutarlar. Olmak istediklerinin listesini tutarlar. Amaçları ve bir hayat gayeleri vardır. Sürekli öğrenmeye açıktırlar. Değişim odaklı bir bakış açıları vardır.

Bahçeşehir En İyi Matematik Geometri Özel Ders Bahçeşehir :Yaşamın Yankısı! “Dağlık bir bölgede Bahçeşehir En İyi Geometri Özel Ders Öğretmen küçük oğluyla yürürken, oğlan ayağını taşa çarpar ve can acısıyla, “Ahhhhh!” diye bağırır. Dağdan, “Ahhhh!” diye bir ses gelir ve bu sesi duyan çocuk hayret eder. Merakla ,”Siz kimsiniz?” diye bağırır. Fakat aldığı tek yanıt, “Siz kimsiniz?” olur. Çocuk bu yanıta çok kızar ve “Siz korkaksınız!” diye bağırır. Dağdan aldığı yanıt ise çok şaşırtıcıdır. “Sen bir korkaksın!”dır. Babasına bakar. “ Baba neler oluyor?” diye sorar. “Oğlum, dikkat et!” diyen baba, vadiye doğru, “ Sana hayranım!” diye bağırır. Ses, “ Sana hayranım” diye yanıtlar. Baba, “ Sen harikasın!” diye bağırdığında, bu kez dağdan, “ Sen harikasın” diye yanıt gelir. Çocuk şaşırmıştır, ama hala ne olduğunu anlayamamıştır.

Bahçeşehir En İyi Matematik Geometri Özel Ders öğretmeni oğluna durumu açıklar: “ Bak oğlum der. İnsanlar buna yankı derler; ama bu gerçekte yaşamın ta kendisidir. Yaşama ne verirsen sana onu geri yansıdır. Yaşam senin davranışlarının bir aynasıdır. Eğer yaşamında daha çok sevgi istiyorsan, insanları daha çok sev. Eğer sana daha fazla saygılı davranılmasını istiyorsan, insanlara saygılı davran. Eğer başakları tarafından anlaşılmak istiyorsan, önce başaklarını anlamaya çalış. Eğer insanların sana hoşgörülü ve sabırlı davranmasını istiyorsan,  önce sen onlara karşı hoşgörülü ve sabırlı olmalısın. Oğlum, yaşamda ne ekersen onu biçersin. Bu tabiatın kanunu, yaşamın her yönü için geçerlidir. Öğrencilerin yaşamı tesadüfler sonucu oluşmazlar. Öğrencilerin yaşamı onların davranışlarının yansımasından başka bir şey değildir.

En İyi Matematik Özel Ders Bahçeşehir öğretmeni sizlere başarılar diler. Matematik çalışmadan geçmeyen hiçbir başarı ya sürekli değildir ya da yoktur.

Karakayalı, Cevat

Math Cevat Tutor

17.01.2020Bir Cevap Yazın