Matematik Geometri Özel Ders Atakent

Matematik Geometri Özel Ders Atakent

ÖĞRETMENİ İLE MATEMATİK GEOMETRİ ÇALIŞARAK HER İSTEYEN BAŞARILI OLUR!

Matematik Geometri Özel Ders Atakent
Matematik Geometri Özel Ders Atakent

Matematik Geometri Özel Ders Atakent öğretmeni diyor ki : Matematik Geometri korkusunu, kaygıyı yenmeden ve YKS Matematik sorularını çözmeden hedeflerine ulaşamazlar. Yolları aşmadan sevgiliye, denizleri aşmadan karaya ve uzayı aşmadan gezegenlere ulaşmak mümkün değildir. Matematik Geometri derslerinde başarıya ulaşayamayanların yüzde doksan dokuzu başarısız olmamışlardır. Yalnızca çalışmayı yarıda bırakmışlardır. Matematik Özel Ders Atakent öğretmenine göre, istemekle başarmak arasında sanıldığı gibi kuvvetli değil, zayıf bir ilişkidir.  Bütün başaranlar isteyenler arasından çıkar. Ancak hepimiz biliyoruz ki, “isteyen” lerin çok azı başarılı olur. Başarılı olmak için kişinin yeteneğinin olduğunu, başarabileceği alanda veya parkurda bir şeyi istiyor olması gerekir. Bence Matematik Geometri için başarıya üç temel adımla ulaşılır: Birincisi: Doğru metot ve doğru Matematik Geometri Özel Ders Atakent öğretmenini seçmek, ikincisi: Kararlılık ve üçüncüsü ise, İç Disiplin.

Matematik Geometri Özel Ders Atakent öğretmeni için, tüm öğrenciler öğrencilik hayatlarında hep Matematik Geometri derslerinden başarılı olmak ister. Fakat bazı öğrenciler nasıl çalışacağını bilmediği için başarılı olamaz. Son senelerde en iyi bakış açısı, YKS Matematik Geometri Sınavları için başarının yolunun her şeyden önce “istemek” ten geçmesidir. Matematik Geometri Özel Ders Atakent öğretmeni size “önce iste” der. Atakent Matematik Özel Ders öğretmenine göre, başarını veya mükemmelliğin yolu da birdir. Bu yol haritasını  izleyen bütün öğrenciler başarılı olurlar. O halde Matematik Özel Ders Atakent öğretmeni soruyor? : Niçin bu kadar Matematik dersinden çok başarısız öğrenci vardır? İnsan bedeninden yayılan enerjinin yarattığı çekimin, insan isteklerine yaklaştıracağı bir ölçüde geçerli olabilir. Matematik Geometri dersleri için acaba başarı nedir? Diye sorulduğunda cevabı ne olur? Bence konuların en iyi biçimde anlaşılması ve buna bağlı olarak öne çıkan bütün soruları çözmektir.

 Matematiki Özel Ders Bakırköy öğretmeninin uygulayacağı kararlılığı göstermek, öğrencinin canını sıkacak birçok duruma göğüs germesini gerektirir. Öğrencinin lıştığı davranışların, (örneğin bilgisayar oyunlarından kopma gibi…) dışına çıkacak olan öğrencinin bir dizi başarısızlık ve bunun sonucu engelleme duygusu yaşaması kaçınılmazdır. Çünkü konfor alanı dışına kalmak ve bunun sürekliliği, birçok öğrenciyi başlangıçta verdiği karalardan caydırır ve vazgeçtirir.

Atakent Matematik Özel Ders öğretmeni sizlere, asla unutmayın diyor: Sürekli hayalini kurduğunuz üniversitede okumak, YKS Matematik sınavlarına iyi hazırlandıktan sonra hiçbir zaman geç değildir. İyi çalışmalar.

Karkayalı, Cevat

Math Cevat Tutor

28.01.2020Bir Cevap Yazın