Birebir Matematik Yüz Yüze Ders Beylikdüzü

Birebir Matematik Yüz Yüze Ders Beylikdüzü

Birebir Matematik Yüz Yüze Ders Beylikdüzü öğretmeni der ki: Beylikdüzü Matematik Özel Ders Hocası ile beraber, “Düşünmek-Planlamak-Deneme Yapmak-Tekrar yapmak-Yenisini yapmak-Yapmaya devam etmek” Matematik Özel Ders Beylikdüzü öğretmeni ile başarı kendiliğinden gelir. Bir AYT Matematik problemlerine dalıp gitmekten daha büyük mutluluk yoktur. “Artık büyü, okuluna git. Matematik çalış ve oku. Sokaklarda dolaşma. Sen bütün gün bana eziyet ediyorsun. Sabah akşam eğlence uğruna zamanını boşa geçiriyorsun… Biraz da Atakent En İyi 10 Matematik Özel Ders Öğretmeninle çalış!” Çocuğuna seslenen bir anne ya da babaya ait sözler, Sümer’lerden kalma bir tabletten alıntı. Yaklaşık 4 bin yıl önce söylenmiş sözlerin güncelliğinden hiçbir şey kaybetmemiş olması ne kadar şaşırtıcı, öyle değil mi? Bütün şey hızla değişiyor ama çocuk eğitimi binlerce yıl hep aynı! Böylece çocuk ergenlik cağına geldiğinde aynı şekilde yaşamaya devam ediyor.

Birebir Matematik Yüz Yüze Ders Beylikdüzü öğretmenine göre, Geometri//Matematik birçok öğrencinin sevmediği dersler sıralamasında zirveyi kimseye kaptırmamaktadır. Üniversite ve liseye girişteki sınavlarda YKS Matematik//Geometri sınavında tek bir net dahi yapamayan binlerce öğrencinin olması bu başarısızlığın hiç de küçümsemeyecek oranda olduğunu göstermektedir. Bu durum En İyi Matematik Özel Ders Beylikdüzü Hocası ile büyük oranda çözülebilir. Anneler, babalar, öğrenciler ve hatta öğretmenler bu başarısızlıkları “Matematik Yeteneğinin” olmaması gibi bir nedene dayandırmaktadır. Ancak yapılan araştırmalar bu şekilde bir sonuç göstermemektedir. Yapılan araştırmalarda her çocukta matematik yeteneğinin olduğunu, YKS //Geometri/Matematik dersindeki başarısızlığın nedeninin “Matematik korkusu” ve “Matematik ve Geometri ’den nefret etme” den kaynaklandığını göstermektedir. Ancak yapılan araştırmalar profesyonel En İyi Matematik Özel Ders Beylikdüzü öğretmeni ile bu nefret sevgiye dönüştürülebilir.

Birebir Matematik Yüz Yüze Ders Beylikdüzü öğretmenine göre, öğrencilerdeki Başarısızlığın Nedenleri Neler Olabilir?

-Matematik dersini nasıl çalışacağını bilmemesi,

-YKS//TYT/AYT  Matematik problemlerinin çözümünde zorlanınca vazgeçmesi,

-TYT//AYT Matematik sınavından nefret etmesi,

-Aileden yardım görmemesi,

TYT // AYT Matematik konularının birini anlamadığında, diğer konuları etkilemesi, yani temel eksikliği,

-Matematik problemlerinin mantığını anlamaması,

-Matematik dersini öğrenirken öğrencinin sıkılması,

-Matematik dersinin önemini tam olarak anlamaması,

YKS // Geometri/Matematik dersi anlatılırken öğrencinin geçiş noktalarını geçerken anlamaması yani dersten kopması,

YKS // Geometri /Matematik devamlı ve günlük çalışılması gerektiren bir ders olduğundan, öğrencinin kolaya kaçması

Matematik Özel Ders Beylikdüzü Hocası ile, Geometri//Matematik dersini çalışmak kontrolü tamamen senin elindedir. Ailenin ödev yapması konusunda sana baskı uygulamasını kontrol edemiyor olabilirsin. Ama onlara kızıp ödevini yapmamanın sana yararı olmaz, zararı olur. Herkes ne yaparsa kendisine yapar. Bu yüzden sana tavsiyem, ödevlerini günlük yapman ve biriktirmemendir.

Birebir Matematik Yüz Yüze Ders Beylikdüzü öğretmeniniz size, başarıda, çalışmaya inancınız her şeyden daha fazla olmasını diler.

Karakayalı, Cevat

Math Cevat Tutor

14.02.2021Bir Cevap Yazın