Atakent En Güvenilir Matematik Özel Ders

Atakent En Güvenilir Matematik Özel Ders

Atakent En Güvenilir Matematik Özel Ders Hocası ile sahip olduğun Matematik bilgileri için geçmişini değiştiremezsin. Ancak gelecek ise şu an avucun içinde olduğunu sakın unutma! Atakent En Güvenilir Matematik Özel Ders hocası ile Geometri bilgilerini beyne kayıt edebilme konusunda birçok çalışmalar yapılmıştır. Yıllar önce Konfüçyüs öğrencinin iç dünyasındaki bilgi eksikliği ve bunun nasıl kapatılabileceği üzerine ince ince düşünmüştür.  Bunun sonunda aşağıdaki kararı vermiştir:

Atakent En Güvenilir Matematik Özel Ders Hocası ile Matematik bilmeyen ve bilmek isteyen çocuktur, öğretin ona.

Atakent En Güvenilir Matematik Özel Ders Hocası ile bilen ve bildiğini bilmeyen uykudadır, uyandırın onu.

Atakent En Güvenilir Matematik Özel Ders Hocası ile bilmeyen ve bilmediğini de bilmeyen akılsızdır, sakının ondan.

Atakent En Güvenilir Matematik Özel Ders Hocası ile bilen ve bildiğini de bilen liderdir, izleyin onu.

Matematik Bilgilerini Çok Boyutlu Kayıt Yapmanın Gücü

Matematik Özel Ders Beylikdüzü hocası ile bilginin beyinde derin izler bırakabilmesi için onu çok boyutlu kayıt etmek gerekmektedir. Yani hem görüntüsü, hem sesi, hem hissi, hem tadı, hem de kokusu ile! Bazen ilk üç kanaldan yapılan bilgi girdisi de yeterli olabilir. Buna çok kanallı kayıt denir. Çok kanallı kayıt iki şekilde yapılabilir. Birincisi bilgiyi hayali olarak görmek, konuşturmak (dinlemek), tadına bakmak, koklamak ve onun nasıl bir şey olduğunu hissetmektir. Bu kolay ve maliyeti olmayan bir yoldur. İkincisi ise o bilginin olduğu ortamda gerçekten yaşamaktır. Çok kanallı kayıt yaparak dersi deneyime dönüştürün.

Çok kanallı kaydedilen bir Matematik  bilgisi beyinde daha çok çağrışım yapacak ve diğer bilgilerle ilişki kuracaktır. Dinlediğiniz bir derste not tutarak ve anlatılanları görsel şemalara çevirerek bilginin hem kulaktan hem de gözden alınmasını sağlayabilirsiniz. O bilgileri yüksek sesle okuyarak göz ile beraber kulak yolu ile de kaydedebilirsiniz. Bir arkadaşınızla beraber önce konuyu ayrı ayrı okuyup, sonra birbirinize anlatabilirsiniz. Bu durum da iyi duyu organının birlikte kullanılmasını sağlamış olur. Unutmayınız ki Matematik konularını deneyime dönüştürmenin yolu çok kanallı kayıttır.

Beylikdüzü Matematik Özel Ders  hocası, sizlere sahip olduğun her şeyi takdir etmenize yetecek denli netler diler.

Cevat Karakayalı

20.10.2022

 Bir Cevap Yazın