Atakent Matematik Üniversite Hazırlık Kursu

Atakent Matematik Üniversite Hazırlık Kursu

Atakent Matematik Üniversite Hazırlık Kursu Hocası diyor ki: YKS Matematik sınavlarına hazırlanan yüksek performanslı öğrenciler kartallar gibidir. Kartallar yalnız uçarlar. Onlar takılıp kalmazlar. Ayrıca, gevşemezler. Tüm yaptıkları Matematik /Geometri çalışmaktır. YKS Matematik sınavlarına hazırlanırken bir hedef ancak yazıya geçirildiği zaman güç kazanır. AYT Matematik çalıştıktan sonra tekrar etmeden soru çözmek, musluğu açmadan küveti doldurmaya benzer. Yaşadıklarımızı veya öğrendiklerimizi tekrar etmek veya yansıtmak için bir caba harcamaya hazır olmadıkça öğrendiklerinizin hepsi boşunadır. Yaptıklarınızdan öğrenebildiğiniz kadarı, öğrencilik yaşantınıza uyarlayıp değiştirebildiğiniz kadarıdır. Birçok öğrenci yansımalarını yazmayı tercih eder. YKS Matematik sınavları için bir öğrencinin Matematik  dersleri için elinden geleni yapmaya çalışması, zeki bir kişinin tembelliğinden iyidir.

Atakent Matematik Üniversite Hazırlık Kursu Hocasına göre, Matematik Alan Yeterlilik Testi (AYT) bakımından öğrencinin akıllıca hareket etmesi için üç yol vardır: Birincisi yapacağı problem üzerinde düşünmektir ki bu en asil yoldur. İkincisi önceden yapılmış iyi bir şeyi taklit etmekle olur. Bu en kolay yoldur. Üçüncüsüne gelince bu en acı yoldur, deneyerek, uğraşarak bulunan yol.

Atakent Matematik Özel Ders

Matematik Özel Ders Atakent Hocası ile YKS Matematik sınavlarına hazırlanırken, geçmişini değiştiremezsin ama gelecek ise şu an avucun içindedir. Matematik Özel Ders Bahçeşehir öğretmeni ile Matematik öğrenmek için aklını en iyi şekilde kullanmalısın. AYT Matematik sorularını yüksek hızda çözme, sağ beyin mantığı/sol beyin yaratıcılığı. Matematik problemlerini hızlı okuma ve çözme gibi özellikleri Matematik Özel Ders Bakırköy öğretmeni her zaman yanınızdadır. Hafızanızı geliştirmelisin. Bunların hepsini ve daha fazlasını Matematik Özel Ders Yeşilköy öğretmeniniz yanınızda olduğunda Matematik sorularını anlaşılır bir biçimde çözebileceğinizi biliyor musunuz? Çok kanallı kayıt yaparak dersi deneyime dönüştürün. Unutmayınız ki dersi deneyime dönüştürmenin yolu çok kanallı kayıttır.

Ataköy Matematik Özel Ders öğretmenine göre, Matematik için tembellik vücudun aptallığı, aptallık da zihnin tembelliğidir. “SİZ NEYE HAZIRSANIZ, O DA SİZE HAZIRDIR.” Öğrencinin sınava hazırlık sürecindeki düşünceleri de çok önemlidir. Şayet sınava hazırlıkta kontrol elimizde olursa bu düşünce yapısındaki olayları belirleyen ve kontrol eden biz oluruz. Bu grupta olan öğrenciler, ne istediklerini çok iyi bilirler, çok azimli, hırslı ve karalı olurlar.

Sonuç olarak, Matematik Özel Ders Beylikdüzü öğretmeni, “İlköğretimden üniversiteye” giden bu zorlu yolda, sizlere Matematik sınavlarında başarılar diler. “YKS Matematik sınav sorularını çözen kurşun kaleminiz sivri, beyninizin algılaması güçlü olmasını” diler.

Karakayalı, Cevat

Math Cevat Tutor

06.10.2023Bir Cevap Yazın