Bakırköy En İyi Uzman Matematik Özel Ders

Bakırköy En İyi Uzman Matematik Özel Ders

Bakırköy En İyi Uzman Matematik Özel Ders Hocası diyor ki: Matematik çalışırken en büyük düşmanının aslında kendi zihnin olduğunu biliyor musunuz? YKS Matematik sınavlarına hazırlanırken en büyük mücadeleyi onunla vereceksin. Ayrıca, başkalarının sana karşı davranışlarını değiştiremezsin. Ancak bunların zihnindeki etkileşmesini değiştirebilirsin. Zihnindeki Matematik korkusunu silersen dokunulmaz olursun. Dahası, matematik çalışmak için zihnindeki tembelliği silersen istikrarlı oluşun. Geometri için zihnindeki öğrenilmiş çaresizliği silersen özgür olursun. Dünyanın en güçlü ve en iyi öğrencisi zihnini bir imparatorluk, duygularını ise emrindeki askerler gibi kullanabilen öğrencidir.

Bakırköy En İyi Uzman Matematik Özel Ders Hocasına göre, YKS Matematik sınavlarına hazırlanan bir öğrenci, hatalarını kabul edecek kadar büyük, onlardan yararlanacak kadar akıllı ve onları düzeltecek kadar güçlü olmalıdır. AYT Matematik sınavına hazırlanırken 3 şeyi gizli tut. Aile hayatını, geleceğe dair planlarını ve Matematik çalışma planlarını. YKS Matematik sınavlarına hazırlanırken yalnız kalmaktan korkma, hedefler kişiseldir. Üniversite hayalin varsa, hayalinin peşini bırakma. Başka bir öğrenci Matematik problemlerini çözemiyorsa, senin de çözemeyeceğin anlamına gelmez. Bu yüzden bu durumu başkalarının söylemesine de izin verme. Senin almaya cesaret edemediğin riskleri alan arkadaşların; senin yaşamak istediğin hayatı yaşarlar.

Uzman Matematik Özel Ders

Atakent En İyi Matematik Ders Özel Ders hocasına göre, eteleme hastalığına sahip öğrencilerin 5 özelliği vardır.

-Her şeyi son anda yetiştirmek için övünmek.

-Matematik ödevlerinden başarısız olmayı geciktirme isteği.

-Geciktirme kalıplarını her durumda kullanma.

-Geometri çalışmak için zayıf zaman yönetimi ,

-Matematik çalışmamak için bahaneler.

Beylikdüzü Matematik Özel Ders Hocası için, öğrenci, günü en iyi nasıl değerlendireceğini çok iyi bilmelidir. Planında hangi zaman ne yapacağını iyi bilmelidir. Şimdi, yapılan araştırmalardan yola çıkarak, bir günün nasıl verimli olacağını görelim. Hayatta başarılı olmuş, ömürlerine birkaç insanın yapabileceği kadar çok işleri sığdırmış başarılı ve meşhur kişiler, sabah vakitlerinin önemine dikkat çekmişlerdir. Bu kişiler sabah erken kalkıp sonrada uyumamayı başarıya götüren önemli bir etken olarak vurgulamışlardır.

 

MATEMATİK İÇİN PLAN

En İyi Matematik Ders Verenler Beylikdüzü Hocası için, Matematik / Geometri çalışmak için ve  günü verimli kullanmak için en iyi plan şarttır. YKS Matematik sınavlarında başarıya ulaşmak, günü verimli kullanmakla doğru orantılıdır. Öğrenci Matematik ödevini yaparken, sürenin yetersizliğinden yakınıyorsa orada bir eksiklik vardır. Bu durum da  planlama eksikliğidir. Dahası, birçok öğrenci ise plan yaptığı halde gerekli öğrenmenin gerçekleşmediğinden şikâyetçidir. En İyi plan yapılırken planın en verimli nasıl işletileceği veya en verimli çalışmanın ne şekilde yapılacağı bilinmezse bu yakınmalar sürüp gider. İş

 

Matematik Özel Ders  Beylikdüzü hocasının araştırmalarına , “Kortizol” gibi, uyanıklık veren hormonların en fazla salgıladığı periyodun sabah 08-11 arası olduğunu ortaya koymuştur. Araştırmalarda, bu saatlerin Matematik çalışmak için planlama, düzenleme ve ileriye dönük düşünce üretimi için en verimli saatler olduğu sonucuna varılmıştır. Ayrıca, planlama aşmamasında sabah saatleri mümkün olduğunca Yeni Geometri konularını öğrenmeye yönelik etkinliklere ayrılmalıdır.

Sonuç olarak, Matematik Özel Ders Bakırköy Hocası sizlere, YKS Matematik deneme sınavlarında netlerinizin devamlı artarak devamı diler.

Karakayalı, Cevat

22.11.2023

 Bir Cevap Yazın