Bahçeşehir Matematik Kursu

 BAHÇEŞEHİR MATEMATİK KURSU İLE

 YKS= TYT+AYT

MATEMATİK

 ÇALIŞIYORUM AMA DENEMELERİMDEKİ NETLERİM HEP AYNI!

Bahçeşehir Matematik Kursu
Bahçeşehir Matematik Kursu

Bahçeşehir Matematik Kursu ile Matematik Geometri öğrenmek için merdivendeki basamaklar istirahat yeri değildir. O merdivende basamaklar, tırmanan birinin bir ayağını öteki ayağından daha yükseğe çıkmasına imkân vermek için konuşulmuştur.

Bahçeşehir Matematik Kursu Geometri TYT-YKS sınavlarına çalışmak için iç disiplin, bir hareketi farkında olamadan yapacak aşamaya gelene kadar devam ettirme alışkanlığıdır. İç disiplin kilolarca baskı uygularken, pişmanlık tonlarca baskı uygular.

Bahçeşehir Matematik Kursu ile Matematik  Geometri çalışarak başarıya giden yolu bulursunuz. Düşünce gücü ile hayatına yön vermek isteyenlerin yoluna ışık tutarak, tutum ve tepkilerindeki değişikliklerle huzur ve başarıyı nasıl yakalayacaklarını öğrenirler.

Matematik bilgisi ağırlık, başarı parlaklık verir. Matematik dersinde başarının gerçek ölçüsü nelere sahip olduğun değil nelerden vazgeçebildiğindir.

Bahçeşehir Matematik Kursu ile Matematik TYT-YKS çalışıyorum Ama Denemelerdeki Netlerim Hep Aynı…

Bahçeşehir Matematik Kursu ile Matematik YGS-LYS çalışıyorum, çalışıyorum ama netlerim de hiç artış yok… Neden acaba diye soruyor musunuz? Şimdiye kadar yüzlerce soru çözdüm ama sonuç değişmiyor, çalışsam da olmuyor. Acaba neden?

Bu durum tüm öğrencilerin, Matematik Özel Ders Atakent öğretmenine çok sorduğu genel sorulardır. Fakat gerçek şu ki, öğrencilik hayatında sınavlara hazırlanırken her şeyin bir sebebi var. Matematik TYT-YKS netleri artmıyorsa onun da bir sebebi vardır. Daha öncede söylediğimiz gibi, sınav yaklaşırken Matematik Geometri TYT- YKS deneme sınavlarının bir kat daha artmaktadır. Matematik TYT-YKS konu çalışmasını bitiren ya da bitirmek üzere olan bir öğrenci için kendi başarısını görmek, eksiklerini, hatalarını ortaya çıkarıp bunları gidermek adına Matematik TYT-YKS Geometri sınavları birer işaret taşları gibidir.

YKS  Matematik Geometri çalışan öğrenciler deneme sınavlarındaki durumlarına göre çalışma şeklini, ders çalışma saatini, çözeceği TYT-YKS Matematik Geometri soru kitaplarını ve soru tiplerini yeniden gözden geçirmelidir. Sözün özü, Matematik Geometri Özel Ders Bahçeşehir öğretmeni ile çalışma stratejisini yeniden değerlendirmelidir.

O kadar çok çalışmama rağmen puanlarımdaki artış olmuyor; neden?

Bu durum çoğu öğrencide karşımıza çıkıyor. Matematik Geometri TYT-YKS sınavlarındaki puan artış hızı, YGS sınavı yaklaşırken, bir miktar düşüyor. Bunun temel nedeni sınav yaklaştıkça konu eksikliğinden kaçırılan soru sayısının azalmasıdır. Sene başarı itibarı ile konu eksikliğiniz çok olduğu için ve çalışma maratonunun henüz başında olduğunuz için yaptığınız çalışmanın karşılığını gözle görülür bir şekilde fark ediyordunuz.

Başarılar dilerim.

Cevat Karakayalı

10.08.2017

Math Cevat Tutor

 

 

 1 Yorum

  • her zaman bilindiği üzere bir konuyu anlamaktan çok nasıl ve ne şekilde anlatıldığı önemlidir.Konunun en başını anlarsanız matematiği bir merdiven basamağı şeklinde çıkarabilirsiniz benim efsane cevat hocam sayesinde konuları ezberlemekten daha çok mantığına inerek çoğu sorunun ve çözümün taktikleri en iyi şekilde bana gösterdi matematikte geometri olsun türev olsun hepsinin KENDİNE ÖZGÜN PÜF NOKTALARIYLA sorulara karşı bakış açımı genişletti çoğu soruyu düşünürken zaman harcıyordum eskiden ama şuan kolay bir şekilde takılmadan yapıyorum Cevat hocanın kendine özgü anlatımıyla konuşar aklınızda kalıyor ve unutmamanız mümkün değil konu anlatımı kitabına takılıp kalmadım size tekrardan teşekkür ediyorum Efsane cevat hocam.

Bir Cevap Yazın