Başakşehir En İyi Matematik Özel Ders

Başakşehir En İyi Matematik Özel Ders

YKS MATEMATİK SINAVLARI İÇİN ÖDEVİNİZİ YAPTIĞINIZDA HEP BİRİNCİ SIRADA OLMAYA NE DERSİNİZ?

Başakşehir En İyi Matematik Özel Ders
Başakşehir En İyi Matematik Özel Ders

Başakşehir En İyi Matematik Özel Ders öğretmeni diyor ki: YKS Matematik sınavları için, öğrenme ümidini kaybetmiş olan bir öğrencinin kaybedecek başka bir şeyi yoktur. YKS =TYT + AYT Matematik sınavları için, ödevlerini yapmamak için ısrarcı olan bir öğrencinin en büyük dayanağı “bir gün ödev yapmamakla bir şey olmaz.”  cümlesinden ibarettir. Kendince YKS Matematik sınavları için çalışmamak için bir gerekçe yaratan bir öğrencinin bu eğilimi, bundan sonra ders çalışmama sırasında, kendine karşı olumsuz kullanılmak üzere hafızasına atılır. Öğrencilik hayatınızın YKS Matematik sınavları için ödevi yapmak için denetimi kendi elinizde olmalıdır.  Başakşehir En İyi Matematik Özel Ders Başakşehir öğretmenine göre, öğrencinin erteleme arzusu ertelemeyi doğurur. Üniversiteyi kazanmak için TYT ve AYT Matematik sınavlarından başarılı olmanız gerekmektedir. Gün doğduğunda amacınıza ulaşmak için atacağınız küçük bir adım yıl sonunda kartopu gibi büyüyerek sizi istediğiniz başarıya ulaştıracaktır. Başarının sırrı size verilen YKS Matematik sınavı için ödevini ertelememektir. “Gece 02’ye kadar çalıştım, sabah da 05’te kalktım. Matematik sınavım yine de pekiyi geçmedi?”

Başakşehir En İyi Matematik Özel Ders Atakent öğretmenine göre, önemli olan Matematik dersini bir gece uzunca süre çalışmak değil, size verilen Matematik ödevlerini zamanında yapmaktır. Öğrenciden öğrenciye değişmekle beraber, haftada 20 saatin altına düşmemelidir. Düzenli ve tertipli bir çalışma yapan bir öğrencinin hedefine ulaşması için yeterlidir. Son dakikaya sıkıştırılmış bir Matematik sınav çalışması için geç vakitlere kadar uykusuz kalmak, sınavda başarılı olmak için iyi bir yöntem değildir.  Matematik dersini çalışmayı ve ödevi ertelemek hangi sebeple olursa olsun iyi olmayan bir çözüm yoludur. YKS  Matematik çalışmak için en iyi ve en elverişli zaman “bugün ”dür. Yarın çalışırım ve yaparım demek , “çalışmak istemiyorum”  kelimeleri ile aynı anlamı taşımaktadır.

Başakşehir En İyi Matematik Özel Ders öğretmeni için, ders çalışmayanlar için dört mevsim:

-EYLÜL – EKİM – KASIM ayları SONBAHAR;

-ARALIK – OCAK – ŞUBAT ayları KIŞ;

-MART – NİSAN – MAYIS ayları İLKBAHAR;

-HAZİRAN- TEMMUZ- AĞUSTOS ayları YAS

Başakşehir En İyi Matematik Özel Ders Bahçeşehir öğretmeni der ki, YKS Matematik sınavı için ödevlerini yaparken etkin soruları yani, çözümü bulurken çok uğraş verdiğiniz soruları uzun süreli olarak hafızaya atmalısınız. YKS Matematik dersinde yüzde yüz öğrendiğiniz bir konuyu eğer tekrar etmezseniz: 20 dakika içinde yarısını, 60 dakika içinde yüzde 70’ini, geri kalanını da gün içerisinde unutursunuz. Tam öğrenme için, okulda öğrendiklerinizi tekrar etmelisiniz. Tekrar öğrenmenin vazgeçilmez unsurlarında birisidir. Etkin öğrenmek için çok iyi not tutmalısınız. Not tutma öğrenmenin en büyük düşmanı olan unutmayı önler ve hatırlamanızı ön plana çıkarır.

Başakşehir En İyi Matematik Özel Ders öğretmeni sizlere, başarılar diler.

The Best Math Cevat Tutor

16.11.2018

 

 

 

 Bir Cevap Yazın