Geometri Özel Ders

Geometri Özel Ders

YKS = TYT+AYT

Geometri Özel Ders
Geometri Özel Ders

Geometri Özel Ders ile Geometri için başarı, yeterli nedeniniz varsa sizinle gelecek ve bunun sonucunda TYT-YKS  Matematik Geometri sınavlarını başarabilirsiniz. Matematik Geometri için olumlu olmalısın fakat dikkatli davranmalısın. bazen gaza, bazense frene basmanız gerekebilir.

Geometri Özel Ders öğretmeni ile TYT-YKS Geometri ve Matematik bilgisi ağırlık, başarı parlaklık verir. YKS Geometri Matematik dersinde başarının gerçek ölçüsü nelere sahip olduğun değil nelerden vazgeçebildiğindir.

Geometri Özel Ders programları ortaokul, lise ve genel sınav öğrencilerine yöneliktir. Öğrencinin istek ve ihtiyacına göre hazırladığımız program doğrultusunda, bire bir Geometri özel dersleri öğrencinin evinde gerçekleştirmekteyiz.

Geometri özel ders öğrencinin ihtiyacı doğrultusunda öğrenciye özel program oluşturarak gerçekleştirilmektedir.

– Geometri konularını öğrenmesini,
– Sorular üzerinde farklı bakış açıları kazanmasını,
– Sorunun cevabını bulmakta pratiklik kazandırarak,
– Geometrik çizimler yapabilme yeteneğini geliştirmesini sağlayarak, öğrencilerimi başarıya ulaştırıyorum.

Geometri; Şekillerle düşünmeyi ve işlem yapabilmeyi, üç boyutlu bir düşünce yapısı kazandırmayı, geometrik kavramların anlamlarını ve birbirleriyle olan ilişkilerini keşfettirmeyi amaçlar.

Geometri sorularını çözebilmek için; Matematik dersine ait KÖKLÜ SAYILAR, RASYONEL SAYILAR, BİRİNCİ DERECEDEN DENKLEM, BİR ve İKİ BİLİNMEYENLİ DENKLEM çözümlerini iyi bilmek gerekir. Geometri dersi; Şekil ağırlıklı görmeye dayalı sorulardan oluşur. Salt bilgi soruları yoktur. Tartışmasız kesin sonuçları vardır. Sorular çözülürken verilerin yanında büyük ölçüde yorum gücü ve mantık kullanılır.

Geometri hiç şüphesiz öğrencilerimizin üniversite hayallerini gerçekleştirebilmesi açısından en kritik derslerdendir. Özellikle de hedefini yüksek tutanlar için geometri eksiliğinin tamamıyla giderilmesi şarttır. Geometri cebir, trigonometri, mimarlık ve mühendislik gibi dallar la iç içedir.

YKS Geometri öğrenmek isteyenlere; ister okul derslerine destek için, ister sınavlara hazırlık için, özel ders öğretmenlerinden her seviyeye uygun bire bir Geometri özel ders alabilirsiniz. 

YKS Matematik Özel Ders hakkında daha fazla bilgi almak için iletişim sayfasından telefon yada email aracılığıyla iletişim kurabilirsiniz.

“İlköğretimden üniversiteye” giden bu yolda, sizlere başarılar dilerken, “Matematik Geometri Çözen kurşun kaleminiz sivri, sol beyninizin algılaması güçlü olmasını” diliyorum.

Unutmayınız ki, “Her zaman Çalışan kazanır.” Efsane Geo Cevat Hoca

Sevgi ve saygılarımla…

Cevat Karakayalı

18.06.2017

Math Cevat TutorBir Cevap Yazın