Efsane Cevat Hoca

Boğaziçi Üniversitesi mezunuyum. 25 yıllık özel ders tecrübemle İstanbul’da Matematik ve Geometri derslerinden özel ders vermekteyim. Ortaokul 5, 6, 7 ve 8. sınıflara, Lise 9, 10, 11, 12 YGS – LYS SINAVLARA HAZIRLIK ve OKUL Derslerine takviye Matematik & Geometri derslerinden özel ders veriyorum. Değerli Öğrenciler, Başarıyı birlikte yakalamanın mutluluğunu yaşamak dileğiyle…

Demo Dersi: İlk yapacağımız ders demo dersidir ücretsizdir.

ÖNEMLİ NOT: Derste olduğum zamanlarda telefona cevap veremiyorum, ama ders bitiminde cevapsız aramalara en kısa zamanda geri dönüş yapıyorum.

Değerli anne – babalar ve öğrenciler, Okul sınavlarında aldığınız düşük puanlar ya da özel bir sınav sebebiyle özel derse ihtiyaç duymaktasınız. Öğrencilerimizin başarılı olabilmeleri için velilerimizin öğretmenlere olan güvenlerinin tam olması gereklidir bu aşamada velilerimizin ücretsiz olarak yapılan demo dersinde her iki tarafından da faydalı bir sonuca ulaşabilmeleri açısından bir ön görüşmedir.

Sevgili anne – babalar ve değerli öğrenciler başarıyı hedefliyorsanız ve bunu bir alışkanlık haline dönüştürmek istiyorsanız ücretsiz olan ilk demo dersi için iletişime geçebilirsiniz.

YGS – LYS’ye her türlü hedef için, Matematik ve Geometri derslerinden özel ders almak için iletişime geçebilirsiniz!

Ders Talep Formu

Matematik ile ilgili tüm sorularınız için randevu talebinde bulunabilirsiniz.

Cevat Hoca'nın Yazıları

Cevat Goca’nın Matematik ve Geometri ile ilgili tüm yazılarını okuyabilirsiniz.